Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Szczoteczki manualne
Dla dzieci
AQUAFRESH Szczoteczka do zębów dla dzieci
Szczoteczka do zębów dla dzieci AQUAFRESH 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

AQUAFRESH Szczoteczka do zębów dla dzieci

1 szt
AQUAFRESH
Indie

Cena13,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Aquafresh Little Teeth to nie tylko zwykła szczoteczka. To coś specjalnego dla małych ząbków, które każdego dnia wymagają starannej pielęgnacji! Unikalna konstrukcja szczoteczki Aquafresh Little Teeth została opracowana przez lekarzy dentystów z myślą o dzieciach w wieku 3-5 lat, dzięki czemu odpowiednio dostosowuje się do ich delikatnych zębów mlecznych. Miękkie włosie pozwala dokładnie szczotkować małe ząbki, by skutecznie usuwać z nich osad, bakterie i resztki jedzenia, a jednocześnie zmniejsza ryzyko podrażnień wrażliwych dziąseł. Ale w przypadku Aquafresh Little Teeth to nie wszystko! Rączka oraz osłona główki tworzą zabawną postać, która z pewnością stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka i będzie towarzyszyć mu podczas każdego szczotkowania zębów. Dzięki temu codzienna higiena stanie się jeszcze przyjemniejsza, a ząbki malucha zdrowsze i mocniejsze!


Cechy

opracowana przez lekarzy dentystów

dla dzieci w wieku 3-5 lat

skutecznie usuwa osad, bakterie i resztki jedzenia z małych ząbków

zmniejsza ryzyko podrażnień wrażliwych dziąseł


AQUAFRESH Szczoteczka do zębów dla dzieci


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.08.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
GSK
Marka:
AQUAFRESH
EAN:
5054563210463
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
AQUAFRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GSK
EAN:
5054563210463

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zaleca się wymianę szczoteczki co 3 miesiące.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nadmierne wyginanie może złamać rączkę szczoteczki. Dzieci poniżej 6 lat powinny być nadzorowane podczas szczotkowania zębów. Nie pozwalać na gryzienie włókien ani szczoteczki. Nie wkładać osłonki do jamy ustnej.


Informacje producenta

Marka

Aquafresh


Marka producenta

MarkaHaleon

Marka standaryzowana

MarkaAquafresh

Podmarka

Podmarka Little Teeth


Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Aquafresh Little Teeth to nie tylko zwykła szczoteczka. To coś specjalnego dla małych ząbków, które każdego dnia wymagają starannej pielęgnacji! Unikalna konstrukcja szczoteczki Aquafresh Little Teeth została opracowana przez lekarzy dentystów z myślą o dzieciach w wieku 3-5 lat, dzięki czemu odpowiednio dostosowuje się do ich delikatnych zębów mlecznych. Miękkie włosie pozwala dokładnie szczotkować małe ząbki, by skutecznie usuwać z nich osad, bakterie i resztki jedzenia, a jednocześnie zmniejsza ryzyko podrażnień wrażliwych dziąseł. Ale w przypadku Aquafresh Little Teeth to nie wszystko! Rączka oraz osłona główki tworzą zabawną postać, która z pewnością stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka i będzie towarzyszyć mu podczas każdego szczotkowania zębów. Dzięki temu codzienna higiena stanie się jeszcze przyjemniejsza, a ząbki malucha zdrowsze i mocniejsze!


O marce

Aquafresh to marka produktów higieny jamy ustnej, która istnieje na rynku od ponad 40 lat. Marka ta jest znana z wysokiej jakości past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej oraz szczoteczek do zębów, które skutecznie chronią zęby przed próchnicą i zapewniają uczucie świeżości i czystości w jamie ustnej. Aquafresh w swojej ofercie posiada pasty do zębów, które dedykowane są dla różnych grup wiekowych, od dzieci po dorosłych, a także dla różnych potrzeb, takich jak wybielanie, ochrona przed próchnicą czy wrażliwe zęby. Produkty te są oparte na innowacyjnych formułach, które zawierają składniki aktywne, takie jak fluor, wapń, minerały i naturalne olejki eteryczne, które zapewniają skuteczną ochronę zębów i dziąseł. Płyny do płukania jamy ustnej Aquafresh to również produkty o wysokiej jakości, które zapewniają dodatkową ochronę przed próchnicą, a także eliminują nieprzyjemny zapach z ust. W ofercie marki Aquafresh znajdują się również szczoteczki do zębów, które dostępne są w różnych rozmiarach i twardościach, a także w specjalnych wersjach dla dzieci.


Dodatkowe informacje

www.haleon.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szczoteczka do zębów

Produkty z kategorii Dla dzieci

5.0
z 1 opinii
COLGATE Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat 1 szt

COLGATE

Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
5.0
z 5 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-12 lat miękka

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 2 opinii
ELMEX Junior Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt 1 szt

ELMEX Junior

Szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat miękka 2 szt

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
AQUAFRESH Szczoteczka do zębów dla dzieci 1 szt

AQUAFRESH

Szczoteczka do zębów dla dzieci

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2030
5.0
z 1 opinii
AQUAFRESH BIG teeth Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-8 lat Soft Psi Patrol 1 szt

AQUAFRESH BIG teeth

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-8 lat Soft Psi Patrol

1 szt
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2031
Nowość
AQUAFRESH AQF ADVANCE 9-12 LAT TB SOFT - szczoteczka dla dzieci 1 szt

AQUAFRESH

AQF ADVANCE 9-12 LAT TB SOFT - szczoteczka dla dzieci

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki AQUAFRESH

4.9
z 21 opinii
AQUAFRESH Triple Protection Fresh & Minty Family uniwersalna pasta do zębów dla całej rodziny 100 ml

AQUAFRESH

Triple Protection Fresh & Minty Family uniwersalna pasta do zębów dla całej rodziny

100 ml
99,90 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci 50 ml

AQUAFRESH

Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci

50 ml
219,80 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
AQUAFRESH my Big Teeth Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6+ lat 300 ml

AQUAFRESH my Big Teeth

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci 6+ lat

300 ml
63,30 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
5.0
z 1 opinii
AQUAFRESH BIG teeth Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-8 lat Soft Psi Patrol 1 szt

AQUAFRESH BIG teeth

Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-8 lat Soft Psi Patrol

1 szt
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2031
5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY 500 ml

AQUAFRESH

Płyn do płukania jamy ustnej FRESH & MINTY

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
4.0
z 1 opinii
AQUAFRESH Little Teeth Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Psi Patrol 50 ml

AQUAFRESH Little Teeth

Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Psi Patrol

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
AQUAFRESH Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci 75 ml

AQUAFRESH

Pasta do zębów z fluorkiem dla dzieci

75 ml
186,53 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
Nowość
AQUAFRESH AQF ADVANCE 9-12 LAT TB SOFT - szczoteczka dla dzieci 1 szt

AQUAFRESH

AQF ADVANCE 9-12 LAT TB SOFT - szczoteczka dla dzieci

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store