Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Cytrusowe
HERBAPOL Pomorańcza z goździkami i cynamonem Suplement diety
Pomorańcza z goździkami i cynamonem Suplement diety HERBAPOL 420ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

HERBAPOL Pomorańcza z goździkami i cynamonem Suplement diety

420 ml
HERBAPOL
Polska

Cena7,99 zł
19,02 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Cechy

edycja limitowana

zawiera witaminy D, C, B₆ i cynk


HERBAPOL Pomorańcza z goździkami i cynamonem Suplement diety


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,02 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
420 ml
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956105345
Cena za kg:
19,02 zł/l
Pojemność:
420 ml
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956105345

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu. Przed użyciem wstrząsnąć. Zalecane spożycie: Porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml). Spożywać 2 razy dziennie. Opakowanie zawiera 21 porcji jednostkowych (20 ml), co stanowi 10,5 zalecanych dziennych porcji suplementu (40 ml). Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na zakrętce. Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 30 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nieodpowiedni dla diabetyków. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Opis produktu

Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Dodatkowe informacje

Wartości odżywcze sprawdź na stronie: www.herbapol.com.pl/wartosci-odzywcze


Oświadczenia zdrowotne

Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Informacje dot. stylu życia

Suplement diety


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Syrop

Wariant pomarańcza z goździkami i cynamonem

Produkty z kategorii Cytrusowe

4.9
z 20 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku pomarańczowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku pomarańczowym

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 122 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Pomarańcza Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Pomarańcza Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 95 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Cytryna Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Cytryna Suplement diety

420 ml
18,93 zł/l
Cena7,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 18 opinii
YO Syrop bez dodatku cukru o smaku pomarańczy 700 ml

YO

Syrop bez dodatku cukru o smaku pomarańczy

700 ml
22,13 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 2 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Korzenny syrop z pomarańczy 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Korzenny syrop z pomarańczy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 6 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop limonkowy 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop limonkowy

250 ml
67,16 zł/l
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 12 opinii
HERBAPOL Pomorańcza z goździkami i cynamonem Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Pomorańcza z goździkami i cynamonem Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki HERBAPOL

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
19,61 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store