Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Świece i zapachy
Świece zapachowe
Słodkie i korzenne
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza
Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza BIG NATURE 155g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza

155 g
BIG NATURE

Cena34,99 zł
225,74 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.02.2028
Dostępne warianty
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Drzewo sandałowe
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna świeca, zapach co prawda bardzo delikatny, niemal niewyczuwalny, ale za to pali się mocnym, stabilnym płomieniem, ma charakterystyczny drewniany knot
26.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
225,74 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
155 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5905745623758
Cena za kg:
225,74 zł/kg
Waga:
155 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5905745623758

Produkty z kategorii Słodkie i korzenne

4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Piernik i jabłko 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Piernik i jabłko

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.8
z 4 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Malina, róża i jabłko 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Malina, róża i jabłko

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 7 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Drzewo sandałowe 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Drzewo sandałowe

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa na katar Ulga w oddechu 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa na katar Ulga w oddechu

155 g
255,10 zł/kg
Cena39,54 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska złota 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska złota

155 g
270,90 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon 215 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Cynamon

215 g
209,26 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2030
4.5
z 2 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza 215 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza

215 g
208,60 zł/kg
Cena44,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon 150 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Cynamon

150 g
233,27 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2030
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Truskawka i jabłko 225 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Truskawka i jabłko

225 g
199,96 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa na katar Swobodny oddech 225 g

BIG NATURE

Świeca sojowa na katar Swobodny oddech

225 g
244,40 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska diamentowa 225 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska diamentowa

225 g
217,73 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.0
z 1 opinii
AROMA HOME Świeca zapachowa Rozmaryn & Goździki 155 g

AROMA HOME

Świeca zapachowa Rozmaryn & Goździki

155 g
380,58 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Wanilia 205 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Wanilia

205 g
233,90 zł/kg
Cena47,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2030
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon 205 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Cynamon

205 g
233,90 zł/kg
Cena47,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2029
AROMA HOME & Dorota Świeca zapachowa Mrożona Herbata 150 g

AROMA HOME & Dorota

Świeca zapachowa Mrożona Herbata

150 g
299,93 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2029
AROMA HOME Dorota & Aroma Home Candles 260ml/ 150g Geranium z Limonką 150 g

AROMA HOME

Dorota & Aroma Home Candles 260ml/ 150g Geranium z Limonką

150 g
299,93 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2029

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 61 opinii
BIG NATURE Pestki dyni łuskane 250 g

BIG NATURE

Pestki dyni łuskane

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 83 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 20 opinii

27% taniej

BIG NATURE Orzeszki ziemne prażone niesolone 250 g

BIG NATURE

Orzeszki ziemne prażone niesolone

250 g
19,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 24 opinii
BIG NATURE Wiórki kokosowe 150 g

BIG NATURE

Wiórki kokosowe

150 g
36,60 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
21,99 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store