Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Świece i zapachy
Świece zapachowe
Słodkie i korzenne
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza
Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza BIG NATURE 215g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza

215 g
BIG NATURE
Polska

Cena44,85 zł
208,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.02.2031
Dostępne warianty
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Marietta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
208,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
215 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5905745620245
Cena za kg:
208,60 zł/kg
Waga:
215 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5905745620245

Produkty z kategorii Słodkie i korzenne

4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Piernik i jabłko 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Piernik i jabłko

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
5.0
z 7 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Drzewo sandałowe 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Drzewo sandałowe

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Czekolada i pomarańcza

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska złota 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska złota

155 g
270,90 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.8
z 4 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Malina, róża i jabłko 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Malina, róża i jabłko

155 g
225,74 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa na katar Ulga w oddechu 155 g

BIG NATURE

Świeca sojowa na katar Ulga w oddechu

155 g
255,10 zł/kg
Cena39,54 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon 150 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Cynamon

150 g
233,27 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2030
4.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon 215 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Cynamon

215 g
209,26 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2030
4.5
z 2 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza 215 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Pomarańcza

215 g
208,60 zł/kg
Cena44,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Truskawka i jabłko 225 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Truskawka i jabłko

225 g
199,96 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Świeca sojowa na katar Swobodny oddech 225 g

BIG NATURE

Świeca sojowa na katar Swobodny oddech

225 g
244,40 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska diamentowa 225 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Czekolada Dubajska diamentowa

225 g
217,73 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
AROMA HOME & Dorota Świeca zapachowa Mrożona Herbata 150 g

AROMA HOME & Dorota

Świeca zapachowa Mrożona Herbata

150 g
299,93 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2029
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Wanilia 205 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Wanilia

205 g
233,90 zł/kg
Cena47,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2030
BIG NATURE Świeca sojowa o zapachu Cynamon 205 g

BIG NATURE

Świeca sojowa o zapachu Cynamon

205 g
233,90 zł/kg
Cena47,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2029
4.0
z 1 opinii
AROMA HOME Świeca zapachowa Rozmaryn & Goździki 155 g

AROMA HOME

Świeca zapachowa Rozmaryn & Goździki

155 g
380,58 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2030
AROMA HOME Dorota & Aroma Home Candles 260ml/ 150g Geranium z Limonką 150 g

AROMA HOME

Dorota & Aroma Home Candles 260ml/ 150g Geranium z Limonką

150 g
299,93 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2029

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 103 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 82 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store