Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Owsiane smakowe
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku bułeczki cynamonowej
Napój owsiano sojowy o smaku bułeczki cynamonowej Barista ALPRO 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 46 opinii

ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku bułeczki cynamonowej

750 ml
ALPRO
Belgia
1 szt.8 szt.

Cena9,99 zł
13,32 zł/l

Promocja do 30.04.2027 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Idealny wybór do kawy Poznaj idealny roślinny dodatek do Twojej kawy. Delikatny i kremowy, o smaku ciepłej bułeczki cynamonowej, który sprawi, że codzienna chwila z kawą stanie się prawdziwą rozkoszą. Pij jak lubisz Na ciepło, na zimno lub z lodem, z pianką lub bez, dodaj tyle, ile chcesz łatwo spień lub po prostu nalej. Doskonale się pieni Odrobina niespodzianki w Twojej mrożonej kawie Dodaj jeszcze trochę, aby uzyskać jeszcze więcej przyjemności Stworzone z udziałem baristów Ciesz się ulubionym napojem, jak z kawiarni, w swoim domu. Tak pyszny, tak łatwy do kochania Nasz owies pozyskujemy tylko z europejskich upraw, a nasza soja jest wolna od GMO. Zdrowie za to! Źródło wapnia i witamin: B2, D2 Bez barwników i konserwantów** Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych **jak inne podobne napoje roślinne na rynku


Cechy

doskonale się pieni

100 % roślinne z wapniem

na bazie owsiano-sojowej


ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku bułeczki cynamonowej


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.11.2026
Dostępne warianty
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
wegański
bez laktozy
Powiązane promocje
ALPRO Torba 1 szt
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
208.00 kJ
2.5%
Wartość energetyczna (kcal)
50.00 kcal
2.5%
Tłuszcz (g)
2.80 g
4.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Błonnik (g)
0.20 g
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie się pieni, dobrze smakuje. ❤️
30.04.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne do porannej kawy
09.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny napój owsiano-sojowy.Jego cudowny smak bułeczki cynamonowej zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia.Idealny np jako dodatek do kawy.Polecam👍🔥
11.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo fajna edycja Alpro o smaku cynamonowym. Dobrze smakuje do kawy.
24.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowy smak
20.11.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188141662
Cena za kg:
13,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188141662

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem przechowuj w lodówce. Wstrząśnij i spień do temperatury max. 65 °C. Nie spieniaj już raz spienionego napoju. (Temperatura nie może przekroczyć 65°C). Nie podgrzewaj ponownie. Przed otwarciem dobrze wstrząsnąć. Może być używany na gorąco lub na zimno, nadaje się do przygotowania różnych rodzajów kawy.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1 °C do +7 °C, nie dłużej niż 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C014047


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Logotypy stron trzecich

FSC

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Idealny wybór do kawy Poznaj idealny roślinny dodatek do Twojej kawy. Delikatny i kremowy, o smaku ciepłej bułeczki cynamonowej, który sprawi, że codzienna chwila z kawą stanie się prawdziwą rozkoszą. Pij jak lubisz Na ciepło, na zimno lub z lodem, z pianką lub bez, dodaj tyle, ile chcesz łatwo spień lub po prostu nalej. Doskonale się pieni Odrobina niespodzianki w Twojej mrożonej kawie Dodaj jeszcze trochę, aby uzyskać jeszcze więcej przyjemności Stworzone z udziałem baristów Ciesz się ulubionym napojem, jak z kawiarni, w swoim domu. Tak pyszny, tak łatwy do kochania Nasz owies pozyskujemy tylko z europejskich upraw, a nasza soja jest wolna od GMO. Zdrowie za to! Źródło wapnia i witamin: B2, D2 Bez barwników i konserwantów** Naturalnie niska zawartość tłuszczów nasyconych **jak inne podobne napoje roślinne na rynku


Oświadczenia żywieniowe

Źródło wapnia i witamin: B2, D2


Informacje dot. stylu życia

Bez laktozy

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój owsiano-sojowy

Wariant o smaku bułeczki cynamonowej

Produkty z kategorii Owsiane smakowe

4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 11 opinii
TYMBARK Just Plants Owies-pistacja 500 ml

TYMBARK Just Plants

Owies-pistacja

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 46 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku bułeczki cynamonowej 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku bułeczki cynamonowej

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 34 opinii
LOVEGE Napój owsiany o smaku słony karmel dla baristów 1 l

LOVEGE

Napój owsiany o smaku słony karmel dla baristów

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 1 opinii
OATLY Napój owsiany z dodatkiem matchy 1 l

OATLY

Napój owsiany z dodatkiem matchy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista Karmel (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista Karmel (bezglutenowy)

1 l
7,49 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
NATUMI Napój Owsiano-Waniliowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Owsiano-Waniliowy BIO

1 l
12,29 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
NATUMI Napój owsiano - kakaowy BIO 1 l

NATUMI

Napój owsiano - kakaowy BIO

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 20 opinii
Nowość
LOVEGE Napój barista o smaku migdałowym z dodatkiem wapnia. 1 l

LOVEGE

Napój barista o smaku migdałowym z dodatkiem wapnia.

1 l
8,79 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 15 opinii
INKA Napój owsiany kakaowy 500 ml

INKA

Napój owsiany kakaowy

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
INKA Napój owsiany waniliowy 500 ml

INKA

Napój owsiany waniliowy

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 126 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
14,58 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
13,32 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.8
z 22 opinii
Nowość
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
11,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 105 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy waniliowy 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy waniliowy

400 g
18,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 97 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy mango 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy mango

400 g
18,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
32,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 90 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy truskawka 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy truskawka

400 g
18,72 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
32,76 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store