Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kakao
Czekolada i kakao rozpuszczalne
NICK'S Napój czekoladowy (instant)
Napój o smaku czekolady instant NICK'S 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

NICK'S Napój czekoladowy (instant)

250 g
NICK'S
Macedonia Północna

Cena34,99 zł
139,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę trzeba się wykosztować, ale dwa razy w miesiącu pozwalam sobie na taką przyjemność. Napój niemal bez kalorii, a smaczny zarówno z mlekiem (najlepiej migdałowym!) i bez niego. Świetna alternatywa dla kawy. :) Ja za kofeiną nie przepadam, ale chętnie szukam alternatyw, które umilą mi poranki. Tym razem trafiłam w dziesiątkę. ❤️
30.01.2026
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Miałam wątpliwości przez cenę, ale jest przepyszna! Piję z samą wodą.
30.09.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
139,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
KS DISTRIBUTION SPÓŁ
Marka:
NICK'S
EAN:
856991004257
Cena za kg:
139,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
NICK'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KS DISTRIBUTION SPÓŁ
EAN:
856991004257

Produkty z kategorii Czekolada i kakao rozpuszczalne

5.0
z 28 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 600 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 28 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 600 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

600 g
45,98 zł/kg
Cena27,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 19 opinii
NESQUIK Napój kakaowy bezglutenowy (instant) 150 g

NESQUIK

Napój kakaowy bezglutenowy (instant)

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 34 opinii
DECOMORRENO Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant) 150 g

DECOMORRENO

Napój HOT MILKY o sm. czekolady mlecznej (instant)

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 42 opinii
PUCHATEK Napój kakaowy (instant) 300 g

PUCHATEK

Napój kakaowy (instant)

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) 256 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
117,15 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 5 opinii
NICK'S Napój czekoladowy (instant) 250 g

NICK'S

Napój czekoladowy (instant)

250 g
139,96 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki NICK'S

5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
216,25 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
217,25 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 8 opinii
NICK'S Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton migdałowy z czekoladą 40 g

NICK'S

Baton migdałowy z czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.8
z 23 opinii
NICK'S Lody słony karmel bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody słony karmel bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
NICK'S Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru

473 ml
48,39 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 4 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi

28 g
160,36 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 10 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami

28 g
178,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 7 opinii
NICK'S Baton czekoladowy ze słoną chrupką 32 g

NICK'S

Baton czekoladowy ze słoną chrupką

32 g
179,69 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Wafelek czekoladowy w polewie 35 g

NICK'S

Wafelek czekoladowy w polewie

35 g
148,29 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.8
z 27 opinii
NICK'S Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 30 opinii
NICK'S Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 26 opinii
NICK'S Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 15 opinii
NICK'S Lody waniliowe bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store