Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Żelki owocowe
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Orientu
Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Orientu WAWEL 80.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 7 opinii

WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Orientu

80 g
WAWEL
Polska

Cena5,39 zł
67,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj kwaśne smaki orientu grapefruit, pitaja, kiwi, granat, limonka, marakuja


Cechy

podróżuj ze smakiem orientu


WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Orientu


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1350.00 kJ
16.1%
Wartość energetyczna (kcal)
318.00 kcal
15.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
74.00 g
28.5%
w tym cukry (g)
52.00 g
57.8%
Białko (g)
5.40 g
10.8%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
14%
3
0%
2
14%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Podczas gdy inne Travelki są bardzo udanymi produktami te pozostawiają wiele do życzenia zarówno w kwestii smaku, jak i konsystencji. Jeśli ktoś ma ochotę na kwaśne żelii niech lepiej sięgnie po fresh and fruity
18.09.2025
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102029877
Cena za kg:
67,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102029877

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Odkryj kwaśne smaki orientu grapefruit, pitaja, kiwi, granat, limonka, marakuja


O marce

Wiesz, czym są Dobre Składniki w słodyczach Wawel? To surowce pozyskane ze sprawdzonych źródeł, dbałość o krótki skład oraz najwyższa staranność w tworzeniu produktów. Dzięki temu nasze słodycze to jakość i przyjemność na królewskim poziomie. z sokami owocowymi bez barwników bez sztucznych aromatów dobreskładniki.pl


Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na: slodkiwawel.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żelki travelki

Wariant kwaśne

Produkty z kategorii Żelki owocowe

5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 78 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Żelki owocowe XXL 180 g

NIMM2 Śmiejżelki

Żelki owocowe XXL

180 g
38,83 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie cyferek mix 85 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie cyferek mix

85 g
39,06 zł/kg
Krótka data 17.10
Cena promocyjna3,32 zł
6,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.0
z 1 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie literek mix 85 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie literek mix

85 g
39,06 zł/kg
Krótka data 17.10
Cena promocyjna3,32 zł
6,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 21 opinii
HARIBO Berries żelki owocowe 175 g

HARIBO

Berries żelki owocowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
HARIBO Złote Misie Żelki owocowe 85 g

HARIBO Złote Misie

Żelki owocowe

85 g
41,76 zł/kg
Cena3,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 21 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Miękkusie Żelki owocowe z jogurtem 90 g

NIMM2 Śmiejżelki

Miękkusie Żelki owocowe z jogurtem

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
VERI BERI Żelki malinowe bez dodatku cukru 50 g

VERI BERI

Żelki malinowe bez dodatku cukru

50 g
135,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
4.6
z 8 opinii
VERI BERI Żelki jagodowe bez dodatku cukru 50 g

VERI BERI

Żelki jagodowe bez dodatku cukru

50 g
135,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
5.0
z 13 opinii
VERI BERI Żelki truskawkowe bez dodatku cukru 50 g

VERI BERI

Żelki truskawkowe bez dodatku cukru

50 g
135,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
5.0
z 28 opinii
VERI BERI Żelki wiśniowe bez dodatku cukru 50 g

VERI BERI

Żelki wiśniowe bez dodatku cukru

50 g
135,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.6
z 17 opinii
HARIBO Fruitmania Berry Żelki owocowe 160 g

HARIBO

Fruitmania Berry Żelki owocowe

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
HARIBO Pico Balla Żelki owowcowe 160 g

HARIBO

Pico Balla Żelki owowcowe

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Jabłkominki Żelki owocowe wzbogacone witaminami 90 g

NIMM2 Śmiejżelki Jabłkominki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami

90 g
48,78 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 12 opinii
BE RAW! Kids Żelki Mango Jabłko 35 g

BE RAW! Kids

Żelki Mango Jabłko

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
BE RAW! Kids Żelki Truskawka Jabłko 35 g

BE RAW! Kids

Żelki Truskawka Jabłko

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 6 opinii
HARIBO Weinland Żelki owocowe 175 g

HARIBO

Weinland Żelki owocowe

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Żelki owocowe wzbogacone witaminami 100 g

NIMM2 Śmiejżelki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami

100 g
43,90 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.4
z 10 opinii
HARIBO Bunte Tute Żelki owocowe mix 1 szt

HARIBO

Bunte Tute Żelki owocowe mix

1 szt
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 17 opinii
VERI BERI Żelki czarna porzeczka bez dodatku cukru 50 g

VERI BERI

Żelki czarna porzeczka bez dodatku cukru

50 g
135,00 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 22 opinii
HARIBO Mega Roulette Żelki owocowe 45 g

HARIBO

Mega Roulette Żelki owocowe

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym 35 g

FOODS BY ANN

RL9 Żelki owocowe o smaku truskawkowym

35 g
171,14 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.7
z 7 opinii
TROLLI Żelki kwaśne różne kształty Bizzl Mix 1 szt

TROLLI

Żelki kwaśne różne kształty Bizzl Mix

1 szt
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Heroes Żelki owocowe wzbogacone witaminami 90 g

NIMM2 Śmiejżelki

Heroes Żelki owocowe wzbogacone witaminami

90 g
48,78 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.4
z 7 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Orientu 80 g

WAWEL

Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Orientu

80 g
67,38 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BE RAW! Kids Żelki banan z chrupkami 35 g

BE RAW! Kids

Żelki banan z chrupkami

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
BE RAW! Kids Żelki malina z chrupkami 35 g

BE RAW! Kids

Żelki malina z chrupkami

35 g
179,71 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
HARIBO Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją 1 szt

HARIBO

Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją

1 szt
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
HARIBO Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją 175 g

HARIBO

Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.6
z 5 opinii
BIOMINKI Żelki misie owocowe bez żelatyny BIO 100 g

BIOMINKI

Żelki misie owocowe bez żelatyny BIO

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
4.7
z 7 opinii
AMOS Żelki do obierania peelerz ananas 65 g

AMOS

Żelki do obierania peelerz ananas

65 g
96,77 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 4 opinii
AMOS Żelki do obierania peelerz banan 65 g

AMOS

Żelki do obierania peelerz banan

65 g
96,77 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 3 opinii
HARIBO Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków 1 szt

HARIBO

Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków

1 szt
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Mieszanka słodyczy Halloween 300 g

CHUPA CHUPS

Mieszanka słodyczy Halloween

300 g
96,63 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
JOJO Żelki Cactuses o smaku owocowym 80 g

JOJO

Żelki Cactuses o smaku owocowym

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 2 opinii
JOJO Żelki Unicorns o smaku owocowym 80 g

JOJO

Żelki Unicorns o smaku owocowym

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BIO PLANET Żelki bez żelatyny BIO 100 g

BIO PLANET

Żelki bez żelatyny BIO

100 g
112,90 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
5.0
z 1 opinii
HARIBO Piratos Żelki o smaku lukrecji 175 g

HARIBO

Piratos Żelki o smaku lukrecji

175 g
44,29 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie klocków do budowania 100 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie klocków do budowania

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 2 opinii
POWERBEARS PAC MAN Żelki owocowe wzbogacone witaminami 125 g

POWERBEARS

PAC MAN Żelki owocowe wzbogacone witaminami

125 g
119,92 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.2
z 4 opinii
BIOMINKI Wężyki owocowe bez żelatyny BIO 100 g

BIOMINKI

Wężyki owocowe bez żelatyny BIO

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027
5.0
z 3 opinii
AMOS Żelki owocowe 4D w kształcie klockowych ludzików 85 g

AMOS

Żelki owocowe 4D w kształcie klockowych ludzików

85 g
78,24 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 217 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 30 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii

18% taniej

WAWEL Śliwki w czekoladzie 180 g

WAWEL

Śliwki w czekoladzie

180 g
111,06 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store