Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Z wytłoczyn
BASSO Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka)
Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka) BASSO 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

BASSO Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka)

1 l
BASSO
Włochy

Cena34,99 zł
34,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna oliwa do smażenia, również do sałatki. Niska cena produktu.
03.09.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Yuliya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Karyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
ITALMEX
Marka:
BASSO
EAN:
8004123004480
Cena za kg:
34,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
BASSO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ITALMEX
EAN:
8004123004480

Produkty z kategorii Z wytłoczyn

5.0
z 15 opinii
BASSO Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka) 1 l

BASSO

Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka)

1 l
34,99 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 10 opinii
COPPINI Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 l

COPPINI

Oliwa z wytłoczyn z oliwek

1 l
45,79 zł/l
Cena45,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 18 opinii
PRIMO GUSTO Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 l

PRIMO GUSTO

Oliwa z wytłoczyn z oliwek

1 l
48,79 zł/l
Cena48,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 36 opinii
BORGES Oliwa z oliwek Classic 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek Classic

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 9 opinii
BORGES Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna) 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna)

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki BASSO

4.9
z 30 opinii

29% taniej

BASSO Oliwa z oliwek extra vergine 1 l

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine

1 l
39,99 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 15 opinii
BASSO Olej z pestek winogron 1 l

BASSO

Olej z pestek winogron

1 l
34,99 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 15 opinii
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine 250 ml

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.3
z 3 opinii
BASSO Olej pistacjowy 250 ml

BASSO

Olej pistacjowy

250 ml
87,96 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
BASSO Oliwa z oliwek extra vergine (butelka ceramiczna) 750 ml

BASSO

Oliwa z oliwek extra vergine (butelka ceramiczna)

750 ml
86,65 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store