Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Z wytłoczyn
BORGES Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna)
Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna) BORGES 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 9 opinii

BORGES Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna)

500 ml
BORGES

Cena24,99 zł
49,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027
Dostępne warianty
BORGES Oliwa z oliwek Classic
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
11%
3
11%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma konsystencję płynnego smalcu
19.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealnie.Szybko i profesjonalnie. Na pewno skorzystam ponownie.
21.07.2025
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Tomek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.09.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
MEDIFOODS
Marka:
BORGES
EAN:
8410179300825
Cena za kg:
49,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BORGES
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEDIFOODS
EAN:
8410179300825

Produkty z kategorii Z wytłoczyn

5.0
z 15 opinii
BASSO Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka) 1 l

BASSO

Oliwa z wytłoczyn z oliwek (puszka)

1 l
34,99 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 10 opinii
COPPINI Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 l

COPPINI

Oliwa z wytłoczyn z oliwek

1 l
45,79 zł/l
Cena45,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 18 opinii
PRIMO GUSTO Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 l

PRIMO GUSTO

Oliwa z wytłoczyn z oliwek

1 l
48,79 zł/l
Cena48,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 36 opinii
BORGES Oliwa z oliwek Classic 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek Classic

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 9 opinii
BORGES Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna) 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek Extra Mild (łagodna)

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki BORGES

4.8
z 36 opinii
BORGES Oliwa z oliwek Classic 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek Classic

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 12 opinii
BORGES Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

BORGES

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
55,98 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store