Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Żele do włosów
SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Żel do brwi
Żel do brwi GLUED SCHWARZKOPF GOT2B 16ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Żel do brwi

16 ml
SCHWARZKOPF GOT2B

Cena36,99 zł
2311,88 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Opis produktu Got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges to innowacyjny żel do brwi, który łączy w sobie funkcję stylizacji i koloryzacji. Produkt ten został stworzony z myślą o zapewnieniu intensywnego efektu wypełnionych, gęstych brwi oraz precyzyjnie wymodelowanych krawędzi. Właściwości: Intensywna koloryzacja: dzięki zawartości pigmentów koloryzujących, żel pozwala na równomierne wypełnienie brwi kolorem, nadając im naturalny i pełny wygląd Trwałe utrwalenie: formuła żelu zapewnia długotrwałe utrwalenie kształtu brwi, zapobiegając ich rozmazywaniu się i opadaniu w ciągu dnia Łatwa aplikacja: zaawansowana szczoteczka umożliwia precyzyjną aplikację produktu oraz wygodne modelowanie brwi Delikatna formuła: żel został poddany testom dermatologicznym, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Ponadto produkt jest bezzapachowy i nie podrażnia oczu Łatwe usuwanie: żel można łatwo usunąć za pomocą ciepłej wody i delikatnego mydła Składniki: Składniki pochodzenia naturalnego: produkt zawiera aż 90% składników pochodzenia naturalnego, w tym 75,2% wody, co sprawia, że jest on łagodny dla skóry i włosów brwi Pigmenty koloryzujące: zapewniają intensywny kolor i równomierne pokrycie brwi Sposób użycia: Za pomocą szczoteczki nałóż niewielką ilość żelu na brwi, zaczynając od wewnętrznego kącika Delikatnie rozczesz włoski brwi, nadając im pożądany kształt Dla uzyskania bardziej intensywnego koloru, powtórz aplikację Efekty: Regularne stosowanie żelu got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges pozwala osiągnąć następujące efekty: Gęstsze i pełniejsze brwi: żel wypełnia ubytki w brwiach, nadając im bardziej gęsty i pełny wygląd Precyzyjnie wymodelowane krawędzie: produkt pozwala na stworzenie perfekcyjnie zdefiniowanych krawędzi brwi Długotrwały efekt: dzięki trwałej formule, efekt stylizacji utrzymuje się przez cały dzień Naturalny wygląd: żel nadaje brwiom naturalny i zadbany wygląd Szybkie i łatwe stworzenie perfekcyjnego makijażu brwi! got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges to wszechstronny produkt, który pozwala na szybkie i łatwe stworzenie perfekcyjnego makijażu brwi. Dzięki swojej unikalnej formule i zaawansowanej technologii żel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowniczek.


SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Żel do brwi


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2030

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
2311,88 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
16 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SCHWARZKOPF GOT2B
EAN:
9000101738360
Cena za kg:
2311,88 zł/l
Pojemność:
16 ml
Marka:
SCHWARZKOPF GOT2B
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101738360

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować do rzęs.


Informacje producenta

Marka

got2b


Marka standaryzowana

Markagot2b

Opis produktu

Opis produktu Got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges to innowacyjny żel do brwi, który łączy w sobie funkcję stylizacji i koloryzacji. Produkt ten został stworzony z myślą o zapewnieniu intensywnego efektu wypełnionych, gęstych brwi oraz precyzyjnie wymodelowanych krawędzi. Właściwości: Intensywna koloryzacja: dzięki zawartości pigmentów koloryzujących, żel pozwala na równomierne wypełnienie brwi kolorem, nadając im naturalny i pełny wygląd Trwałe utrwalenie: formuła żelu zapewnia długotrwałe utrwalenie kształtu brwi, zapobiegając ich rozmazywaniu się i opadaniu w ciągu dnia Łatwa aplikacja: zaawansowana szczoteczka umożliwia precyzyjną aplikację produktu oraz wygodne modelowanie brwi Delikatna formuła: żel został poddany testom dermatologicznym, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Ponadto produkt jest bezzapachowy i nie podrażnia oczu Łatwe usuwanie: żel można łatwo usunąć za pomocą ciepłej wody i delikatnego mydła Składniki: Składniki pochodzenia naturalnego: produkt zawiera aż 90% składników pochodzenia naturalnego, w tym 75,2% wody, co sprawia, że jest on łagodny dla skóry i włosów brwi Pigmenty koloryzujące: zapewniają intensywny kolor i równomierne pokrycie brwi Sposób użycia: Za pomocą szczoteczki nałóż niewielką ilość żelu na brwi, zaczynając od wewnętrznego kącika Delikatnie rozczesz włoski brwi, nadając im pożądany kształt Dla uzyskania bardziej intensywnego koloru, powtórz aplikację Efekty: Regularne stosowanie żelu got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges pozwala osiągnąć następujące efekty: Gęstsze i pełniejsze brwi: żel wypełnia ubytki w brwiach, nadając im bardziej gęsty i pełny wygląd Precyzyjnie wymodelowane krawędzie: produkt pozwala na stworzenie perfekcyjnie zdefiniowanych krawędzi brwi Długotrwały efekt: dzięki trwałej formule, efekt stylizacji utrzymuje się przez cały dzień Naturalny wygląd: żel nadaje brwiom naturalny i zadbany wygląd Szybkie i łatwe stworzenie perfekcyjnego makijażu brwi! got2b Tinted Glued 4 Brows & Edges to wszechstronny produkt, który pozwala na szybkie i łatwe stworzenie perfekcyjnego makijażu brwi. Dzięki swojej unikalnej formule i zaawansowanej technologii żel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowniczek.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel do brwi

Wariant Brown

Produkty z kategorii Żele do włosów

5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Activity Żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power Activity

Żel do włosów

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2030
SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Żel do brwi 16 ml

SCHWARZKOPF GOT2B GLUED

Żel do brwi

16 ml
2311,88 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2030
WELLA Wellaflex POWER HOLD ŻEL DO WŁOSÓW 150ML 150 ml

WELLA Wellaflex

POWER HOLD ŻEL DO WŁOSÓW 150ML

150 ml
126,60 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Wodoodporny żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF GOT2B GLUED

Wodoodporny żel do włosów

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2030
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF TAFT MAXX POWER Żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF TAFT MAXX POWER

Żel do włosów

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2030

Produkty marki SCHWARZKOPF GOT2B

5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Lakier do włosów 300 ml

SCHWARZKOPF GOT2B GLUED

Lakier do włosów

300 ml
102,63 zł/l
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B Puder stylizujący 10 g

SCHWARZKOPF GOT2B

Puder stylizujący

10 g
2299,00 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B GLUED Wodoodporny żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF GOT2B GLUED

Wodoodporny żel do włosów

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2030
5.0
z 3 opinii
SCHWARZKOPF GOT2B Volumania Lakier do włosów 300 ml

SCHWARZKOPF GOT2B Volumania

Lakier do włosów

300 ml
102,63 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store