Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Bakalie
Owoce suszone
Daktyle
Bez pestki
True Dates Daktyle o smaku kwaśnego jabłka
Daktyle o smaku kwaśnego jabłka True Dates 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

True Dates Daktyle o smaku kwaśnego jabłka

100 g
True Dates
Polska

Cena10,59 zł
105,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.07.2027
Dostępne warianty
True Dates Daktyle o smaku ciasteczkowym
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
20.09.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Zosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Anton
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
105,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
True Dates
EAN:
5745000657407
Cena za kg:
105,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
True Dates
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5745000657407

Produkty z kategorii Daktyle

5.0
z 5 opinii

24% taniej

BIO PLANET Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Daktyle bez pestek suszone bezglutenowe BIO

1 kg
28,99 zł/kg
Cena promocyjna28,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
True Dates Daktyle o smaku kwaśnego jabłka 100 g

True Dates

Daktyle o smaku kwaśnego jabłka

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 10 opinii
True Dates Daktyle o smaku ciasteczkowym 100 g

True Dates

Daktyle o smaku ciasteczkowym

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.8
z 9 opinii
True Dates Daktyle o smaku słodkiej brzoskwini 100 g

True Dates

Daktyle o smaku słodkiej brzoskwini

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
5.0
z 7 opinii
True Dates Daktyle o smaku coli 100 g

True Dates

Daktyle o smaku coli

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 14 opinii
True Dates Daktyle o smaku masła orzechowego 100 g

True Dates

Daktyle o smaku masła orzechowego

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.9
z 67 opinii
HEBAR Daktyle suszone (bez pestek) 400 g

HEBAR

Daktyle suszone (bez pestek)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 35 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 400 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

400 g
43,72 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Daktyle suszone bezglutenowe BIO 150 g

BIO PLANET

Daktyle suszone bezglutenowe BIO

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 11 opinii
HEBAR Daktyle suszone bez pestek 1 kg

HEBAR

Daktyle suszone bez pestek

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
KRESTO Daktyle suszone 150 g

KRESTO

Daktyle suszone

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Produkty marki True Dates

4.9
z 10 opinii
True Dates Daktyle o smaku ciasteczkowym 100 g

True Dates

Daktyle o smaku ciasteczkowym

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.8
z 9 opinii
True Dates Daktyle o smaku słodkiej brzoskwini 100 g

True Dates

Daktyle o smaku słodkiej brzoskwini

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
5.0
z 7 opinii
True Dates Daktyle o smaku coli 100 g

True Dates

Daktyle o smaku coli

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 14 opinii
True Dates Daktyle o smaku masła orzechowego 100 g

True Dates

Daktyle o smaku masła orzechowego

100 g
105,90 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store