Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Pszenna
Tortowa
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa
Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa MŁYN MAZURKI 750g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 19 opinii

MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa

750 g
MŁYN MAZURKI
Polska

Cena5,99 zł
7,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2026
Dostępne warianty
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 500)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
za wcześnie na ocenę, liczę że będzie dobra
15.01.2026
1
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodne opakowanie, nic się nie sypie, nie brudzi, a do tego jakość mąki jest bardzo fajna.
11.07.2025
12
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialna, wygodna w użyciu, nigdy więcej nieszczelnych torebek i rozsypywania mąki :)
18.06.2025
10
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
1
Marianna Konkol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
1
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
3
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
3
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
2
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
750 g
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
MŁYN MAZURKI
EAN:
5906288565284
Cena za kg:
7,99 zł/kg
Waga:
750 g
Marka:
MŁYN MAZURKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
5906288565284

Produkty z kategorii Pszenna

4.9
z 316 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Tortowa (typ 450) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Tortowa (typ 450)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 247 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 104 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 207 opinii
BASIA Mąka tortowa extra (typ 405) 1 kg

BASIA

Mąka tortowa extra (typ 405)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 52 opinii
BIO PLANET Mąka pszenna tortowa (typ 480) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka pszenna tortowa (typ 480) BIO

1 kg
11,25 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 61 opinii
SARITA Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 19 opinii
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa 750 g

MŁYN MAZURKI

Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa

750 g
7,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.8
z 13 opinii
SZCZEPANKI Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SZCZEPANKI

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
3,19 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 36 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405) 2 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Produkty marki MŁYN MAZURKI

4.9
z 17 opinii
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 500) 750 g

MŁYN MAZURKI

Mąka kraftowa pszenna (typ 500)

750 g
7,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 5 opinii
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 750) chlebowa 750 g

MŁYN MAZURKI

Mąka kraftowa pszenna (typ 750) chlebowa

750 g
7,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store