Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Pszenna
Tortowa
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)
Mąka pszenna extra tortowa (typ 405) To ta! ŻABCZYŃSCY 2.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 36 opinii

ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)

2 kg
ŻABCZYŃSCY
Polska

Cena5,99 zł
3,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.11.2026
Tagi
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra mąka i wydajna
09.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała mąka.
20.01.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie fajnie że ma 2kg bardzo dobrej i niedrogiej mąki.
03.08.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
TERESA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.04.2026
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
PIOTR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.02.2026
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.12.2025
0
0
Maciek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
K.W.S. ŻABCZYŃSCY
Marka:
ŻABCZYŃSCY
EAN:
5907996362615
Cena za kg:
3,00 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
ŻABCZYŃSCY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
K.W.S. ŻABCZYŃSCY
EAN:
5907996362615

Produkty z kategorii Pszenna

4.9
z 316 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Tortowa (typ 450) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Tortowa (typ 450)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 247 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 104 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 207 opinii
BASIA Mąka tortowa extra (typ 405) 1 kg

BASIA

Mąka tortowa extra (typ 405)

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 52 opinii
BIO PLANET Mąka pszenna tortowa (typ 480) BIO 1 kg

BIO PLANET

Mąka pszenna tortowa (typ 480) BIO

1 kg
11,25 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 61 opinii
SARITA Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 19 opinii
MŁYN MAZURKI Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa 750 g

MŁYN MAZURKI

Mąka kraftowa pszenna (typ 450) tortowa

750 g
7,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.8
z 13 opinii
SZCZEPANKI Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SZCZEPANKI

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
3,19 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 36 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405) 2 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Produkty marki ŻABCZYŃSCY

5.0
z 221 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka orkiszowa jasna (typ 650) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka orkiszowa jasna (typ 650)

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 62 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka orkiszowa pełnoziarnista 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka orkiszowa pełnoziarnista

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 117 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna tradycyjna (typ 550) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna tradycyjna (typ 550)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 247 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 99 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna do pizzy (typ 00) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna do pizzy (typ 00)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 160 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna luksusowa (typ 500) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna luksusowa (typ 500)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
5.0
z 104 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna extra tortowa (typ 405) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna extra tortowa (typ 405)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 32 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna (typ 480) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna (typ 480)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 111 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna chlebowa (typ 750) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna chlebowa (typ 750)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 34 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna pełnoziarnista 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna pełnoziarnista

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna krupczatka 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna krupczatka

1 kg
3,49 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.8
z 18 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna grahamka (typ 1850) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna grahamka (typ 1850)

1 kg
3,19 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka żytnia (typ 720) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka żytnia (typ 720)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka żytnia razowa (typ 2000) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka żytnia razowa (typ 2000)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka żytnia pełnoziarnista 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka żytnia pełnoziarnista

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka żytnia pytlowa (typ 980) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka żytnia pytlowa (typ 980)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store