Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Przeciw próchnicy
SIGNAL Pasta do zębów Green Tea
Pasta do zębów Green Tea SIGNAL 100ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

SIGNAL Pasta do zębów Green Tea

100 ml
SIGNAL
Francja

Cena7,99 zł
79,90 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.02.2027
Dostępne warianty
SIGNAL Pasta do zębów Whitening
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.08.2025
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
100 ml
Dostawca:
EDG
Marka:
SIGNAL
EAN:
8934839126902
Cena za kg:
79,90 zł/l
Pojemność:
100 ml
Marka:
SIGNAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8934839126902

Produkty z kategorii Przeciw próchnicy

4.9
z 14 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Whitening 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Whitening

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
333,20 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029
4.9
z 21 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Green Tea 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Green Tea

100 ml
79,90 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
COLGATE Anti-Tartar Pasta do zębów - ochrona przed kamieniem nazębym 75 ml

COLGATE Anti-Tartar

Pasta do zębów - ochrona przed kamieniem nazębym

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki SIGNAL

4.7
z 23 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Whitening 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Whitening

100 ml
79,90 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 19 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Cavity Fighter 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Cavity Fighter

100 ml
71,90 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store