Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Higiena jamy ustnej
Pasty dla dorosłych
Przeciw próchnicy

Przeciw próchnicy

Wróć do Pasty dla dorosłych




4.9
z 14 opinii
SENSODYNE Pasta do zębów Whitening 75 ml

SENSODYNE

Pasta do zębów Whitening

75 ml
219,87 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

4.9
z 71 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Original 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Original

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 27 opinii
COLGATE Total Pasta do zębów Whitening 75 ml

COLGATE Total

Pasta do zębów Whitening

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027

4.8
z 56 opinii
COLGATE Triple Action Pasta do zębów Original Mint 75 ml

COLGATE Triple Action

Pasta do zębów Original Mint

75 ml
133,20 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029

4.9
z 21 opinii
ELMEX Pasta do zębów 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów

75 ml
333,20 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.8
z 12 opinii
ELMEX Pasta do zębów Anti-Caries Professional 75 ml

ELMEX

Pasta do zębów Anti-Caries Professional

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2029

4.9
z 21 opinii
SIGNAL Pasta do zębów Green Tea 100 ml

SIGNAL

Pasta do zębów Green Tea

100 ml
79,90 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

5.0
z 13 opinii
ELMEX Caries Protection Plus Pasta do zębów Complete Care 75 ml

ELMEX Caries Protection Plus

Pasta do zębów Complete Care

75 ml
399,87 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 17 opinii
COLGATE Anti-Tartar Pasta do zębów - ochrona przed kamieniem nazębym 75 ml

COLGATE Anti-Tartar

Pasta do zębów - ochrona przed kamieniem nazębym

75 ml
266,53 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store