Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Inne
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym
Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym POPPING BOBA 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym

130 g
POPPING BOBA
Chiny

Cena9,99 zł
76,85 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Użyj kuleczek do czego chcesz Zimnej herbaty Koktajli Drinków Deserów Odpowiednie dla wegan


POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026
Dostępne warianty
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
425.00 kJ
5.1%
Wartość energetyczna (kcal)
100.00 kcal
5.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
25.00 g
9.6%
w tym cukry (g)
21.00 g
23.3%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
30.05.2025
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,85 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
POPPING BOBA
EAN:
5904358554039
Cena za kg:
76,85 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
POPPING BOBA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5904358554039

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie odlewać zalewy. Spożyć w ciągu siedmiu dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Czerwień Allura AC może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Użyj kuleczek do czego chcesz Zimnej herbaty Koktajli Drinków Deserów Odpowiednie dla wegan


Dodatkowe informacje

www.decare.pl


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kulki do bubble tea i deserów

Wariant z sokiem z jagód

Produkty z kategorii Inne

5.0
z 6 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym

130 g
75,31 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.6
z 5 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui

130 g
75,31 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 4 opinii
COCK Tapioka (małe perełki) 400 g

COCK

Tapioka (małe perełki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.4
z 11 opinii
NEW MOUNTAIN Kruche korpusy deserowe bezglutenowe 1 szt

NEW MOUNTAIN

Kruche korpusy deserowe bezglutenowe

1 szt
Cena13,79 zł
Do koszyka
BIOVEGAN Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO 30 g

BIOVEGAN

Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO

30 g
333,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki POPPING BOBA

5.0
z 6 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym

130 g
75,31 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.6
z 5 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui

130 g
75,31 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store