Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Inne
BIOVEGAN Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO
Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO BIOVEGAN 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BIOVEGAN Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO

30 g
BIOVEGAN
Niemcy

Cena9,99 zł
333,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
bezglutenowy
wegański
Parametry
Cena za kg:
333,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIOVEGAN
EAN:
4005394287866
Cena za kg:
333,00 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
BIOVEGAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4005394287866

Produkty z kategorii Inne

5.0
z 4 opinii
COCK Tapioka (małe perełki) 400 g

COCK

Tapioka (małe perełki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027
4.4
z 11 opinii
NEW MOUNTAIN Kruche korpusy deserowe bezglutenowe 1 szt

NEW MOUNTAIN

Kruche korpusy deserowe bezglutenowe

1 szt
Cena13,79 zł
Do koszyka
BIOVEGAN Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO 30 g

BIOVEGAN

Wegański zamiennik jaj do gotowania i pieczenia (bezglutenowy) BIO

30 g
333,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem jagodowym

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 6 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym

130 g
75,31 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.6
z 5 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui

130 g
75,31 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka

Produkty marki BIOVEGAN

5.0
z 12 opinii
BIOVEGAN Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO 9 g

BIOVEGAN

Skórka cytrynowa (mix suszonej i liofilizowanej) bezglutenowa BIO

9 g
687,78 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 1 opinii
BIOVEGAN Barwniki spożywcze bezglutenowe BIO - 6 kolorów (6x8g) 40 g

BIOVEGAN

Barwniki spożywcze bezglutenowe BIO - 6 kolorów (6x8g)

40 g
874,75 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store