Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Akcesoria
Zabawki
HILTON Zabawka dla psa piszcząca hantla 14.2 cm
Zabawka dla psa piszcząca hantla 14.2 cm HILTON 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

HILTON Zabawka dla psa piszcząca hantla 14.2 cm

1 szt
HILTON
Chiny

Cena13,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2031
Dostępne warianty
HILTON Zabawka dla psów piszcząca piłka 6.3cm
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
ZOO FACTORY
Marka:
HILTON
EAN:
5902205065912
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
HILTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZOO FACTORY
EAN:
5902205065912

Produkty z kategorii Zabawki

4.7
z 3 opinii

26% taniej

JOY&TOY! Jajko z niespodzianką dla KOTA 20 g

JOY&TOY!

Jajko z niespodzianką dla KOTA

20 g
849,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 9 opinii

26% taniej

JOY&TOY! Jajko z niespodzianką dla PSA 20 g

JOY&TOY!

Jajko z niespodzianką dla PSA

20 g
849,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 3 opinii
HILTON Drapak dla kotów książka 44.5x28x3cm 1 szt

HILTON

Drapak dla kotów książka 44.5x28x3cm

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
5.0
z 2 opinii
HILTON Zabawka dla psa piszcząca hantla 14.2 cm 1 szt

HILTON

Zabawka dla psa piszcząca hantla 14.2 cm

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 7 opinii
HILTON Zabawka dla psów piszcząca piłka 6.3cm 1 szt

HILTON

Zabawka dla psów piszcząca piłka 6.3cm

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2031
4.8
z 4 opinii
HILTON Zabawka dla kota myszka na sprężynie mix kolorów 1 szt

HILTON

Zabawka dla kota myszka na sprężynie mix kolorów

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2030

Produkty marki HILTON

5.0
z 21 opinii
HILTON Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L 5 l

HILTON

Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L

5 l
4,00 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.9
z 14 opinii
HILTON Żwirek silikonowy dla kota 3.8 l

HILTON

Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
5,79 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 17 opinii
HILTON Woreczki na odchody 3 rolki 1 szt

HILTON

Woreczki na odchody 3 rolki

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.9
z 52 opinii
HILTON Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L 5 l

HILTON

Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L

5 l
3,40 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 48 opinii
HILTON pyszne SuperSnacki Miękkie piersi z kaczki dla psa 100 g

HILTON pyszne SuperSnacki

Miękkie piersi z kaczki dla psa

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 13 opinii
HILTON pyszne SuperSnacki Miękkie piersi z kurczaka dla psa 100 g

HILTON pyszne SuperSnacki

Miękkie piersi z kurczaka dla psa

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 15 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 12 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 30 opinii
HILTON Przysmak dla psów - patyczki z kaczką i ryżem 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - patyczki z kaczką i ryżem

500 g
47,98 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 23 opinii
HILTON Przysmak dla psów - miękkie paski z kaczki 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - miękkie paski z kaczki

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.8
z 13 opinii
HILTON Przysmak dla psów - krążki z kaczki 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - krążki z kaczki

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 21 opinii
HILTON Przysmak dla psów - patyczki z kurczakiem i ryżem 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - patyczki z kurczakiem i ryżem

500 g
47,98 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 15 opinii
HILTON Przysmak dla psów - miękkie krążki z kurczaka 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - miękkie krążki z kurczaka

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 33 opinii
HILTON Mięsna kiełbasa dla psa z wołowiną 900 g

HILTON

Mięsna kiełbasa dla psa z wołowiną

900 g
6,17 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.6
z 32 opinii
HILTON Mięsna kiełbasa dla psa z drobiem 900 g

HILTON

Mięsna kiełbasa dla psa z drobiem

900 g
6,17 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 8 opinii
HILTON ANIMALS Trociny prasowane - ściółka dla gryzoni 960 g

HILTON

ANIMALS Trociny prasowane - ściółka dla gryzoni

960 g
5,72 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store