Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Żwirki
Żwirki bentonitowe
HILTON Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L
Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L HILTON 5.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 21 opinii

HILTON Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L

5 l
HILTON
Turcja

Cena25,99 zł
5,20 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.02.2031
Dostępne warianty
HILTON Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zbryla. Kicia akceptuje. Zawiera czarne drobinki węgla aktywnego, który ma działanie antybakteryjne.
01.07.2026
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry. Nie przykleja się do łapek. Dobrze się zbryla. Neutralny zapach.
21.02.2026
1
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
fajnie się zbryla
19.08.2025
1
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.07.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Liana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,20 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
5 l
Dostawca:
ZOO FACTORY
Marka:
HILTON
EAN:
5902205065011
Cena za kg:
5,20 zł/l
Pojemność:
5 l
Marka:
HILTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZOO FACTORY
EAN:
5902205065011

Produkty z kategorii Żwirki bentonitowe

4.9
z 36 opinii
SUPER BENEK Żwirek bentonitowy uniwersalny o zapachu lawendowym 5 l

SUPER BENEK

Żwirek bentonitowy uniwersalny o zapachu lawendowym

5 l
5,40 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
4.9
z 61 opinii
SUPER BENEK Żwirek bentonitowy uniwersalny 5 l

SUPER BENEK

Żwirek bentonitowy uniwersalny

5 l
3,60 zł/l
friscontowa cena
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 54 opinii
SUPER BENEK Żwirek biały bentonitowy antybakteryjny dla kotów 5 l

SUPER BENEK

Żwirek biały bentonitowy antybakteryjny dla kotów

5 l
5,40 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 52 opinii
HILTON Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L 5 l

HILTON

Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L

5 l
3,40 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 21 opinii
HILTON Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L 5 l

HILTON

Żwirek bentonitowy biały z węglem aktywnym 5L

5 l
5,20 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.9
z 15 opinii
SUPER BENEK Compact Żwirek bentonitowy uniwersalny zapachowy 10 l

SUPER BENEK Compact

Żwirek bentonitowy uniwersalny zapachowy

10 l
5,60 zł/l
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2031
5.0
z 7 opinii
CALITTI żwirek bentonitowy standard lawenda 10l 10 l

CALITTI

żwirek bentonitowy standard lawenda 10l

10 l
2,80 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HILTON

4.9
z 14 opinii

18% taniej

HILTON Żwirek silikonowy dla kota 3.8 l

HILTON

Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
4,73 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 17 opinii
HILTON Woreczki na odchody 3 rolki 1 szt

HILTON

Woreczki na odchody 3 rolki

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.9
z 52 opinii
HILTON Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L 5 l

HILTON

Żwirek bentonitowy biały aloe vera 5L

5 l
3,40 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 48 opinii
HILTON pyszne SuperSnacki Miękkie piersi z kaczki dla psa 100 g

HILTON pyszne SuperSnacki

Miękkie piersi z kaczki dla psa

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 13 opinii
HILTON pyszne SuperSnacki Miękkie piersi z kurczaka dla psa 100 g

HILTON pyszne SuperSnacki

Miękkie piersi z kurczaka dla psa

100 g
98,50 zł/kg
Cena9,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 15 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z kaczki dla kota

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 12 opinii
HILTON Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota 30 g

HILTON

Liofilizowany przysmak z wątróbki wołowej dla kota

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 33 opinii
HILTON Mięsna kiełbasa dla psa z wołowiną 900 g

HILTON

Mięsna kiełbasa dla psa z wołowiną

900 g
6,17 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.6
z 32 opinii
HILTON Mięsna kiełbasa dla psa z drobiem 900 g

HILTON

Mięsna kiełbasa dla psa z drobiem

900 g
6,17 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 30 opinii
HILTON Przysmak dla psów - patyczki z kaczką i ryżem 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - patyczki z kaczką i ryżem

500 g
47,98 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.8
z 13 opinii
HILTON Przysmak dla psów - krążki z kaczki 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - krążki z kaczki

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 23 opinii
HILTON Przysmak dla psów - miękkie paski z kaczki 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - miękkie paski z kaczki

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 21 opinii
HILTON Przysmak dla psów - patyczki z kurczakiem i ryżem 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - patyczki z kurczakiem i ryżem

500 g
47,98 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 15 opinii
HILTON Przysmak dla psów - miękkie krążki z kurczaka 500 g

HILTON

Przysmak dla psów - miękkie krążki z kurczaka

500 g
69,98 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 32 opinii
HILTON Sandwich Przysmak dla psów - miękkie paski z kaczki 500 g

HILTON Sandwich

Przysmak dla psów - miękkie paski z kaczki

500 g
47,98 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.9
z 17 opinii
HILTON Kość z szynki prosciutto dla psa 1 szt

HILTON

Kość z szynki prosciutto dla psa

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store