Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Odświeżanie powietrza
Elektryczne
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml
Zapas do odświeżacza powietrza Pure Clean Linen GLADE 20ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml

20 ml
GLADE
Polska

Cena23,99 zł
1199,50 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Działa aż do 120 dni (na najniższym ustawieniu przy codziennym użytkowaniu przez 12 godzin).


GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2031
Dostępne warianty
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
1199,50 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
20 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
GLADE
EAN:
5000204348491
Cena za kg:
1199,50 zł/l
Pojemność:
20 ml
Marka:
GLADE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204348491

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mix, FSC C009030


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Glade Electric scented oil - Pure Clean Linen, zapas do elektrycznego odświeżacza powietrza Zawiera: octan 4-tert-butylocykloheksylu, octan linalilu, 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, 3,5,6,6-tetrametylo-4-metylenoheptan-2-on,3-(p-etylofenylo)-2,2-dimetylopropionaldehyd. Uwaga Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Stosować rękawice ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Zawiera dodekanal, 3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on, dimetylocykloheks-3-eno-1-karbaldehyd, citral, (R)-p-menta-1,8-dien, olejki pomarańczowe, 1-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)pent-1-en-3-on, 2,6-dimetylohept-5-enal, [3R-(3α, 3aβ, 6α, 7β, 8aα)]-oktahydro-6-metoksy-3,6,8,8-tetrametylo-1H-3a,7-metanoazulen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach W przypadku rozlania natychmiast zetrzeć płyn do sucha. Nigdy nie umieszczać innych urządzeń tuż nad gorącą powierzchnią odświeżacza. Zachować opakowanie zewnętrzne ze środkami bezpieczeństwa aż do całkowitego zużycia produktu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.


Informacje producenta

Marka

Glade


Marka producenta

MarkaSC Johnson

Marka standaryzowana

MarkaGlade

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Działa aż do 120 dni (na najniższym ustawieniu przy codziennym użytkowaniu przez 12 godzin).


Podzielony opis produktu

Functional Name Zapas do elektrycznego odświeżacza

Variant Pure Clean Linen

Produkty z kategorii Elektryczne

4.8
z 4 opinii
AMBI PUR Wkład do odświeżacza powietrza Spring Awakening 2x20ml 1 szt

AMBI PUR

Wkład do odświeżacza powietrza Spring Awakening 2x20ml

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
43,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 1 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml

20 ml
1299,50 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.8
z 5 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 20ml 1 szt

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 20ml

1 szt
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031

Produkty marki GLADE

4.9
z 17 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Japoński ogród 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Japoński ogród

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.9
z 16 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Czysta Świeżość 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Czysta Świeżość 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 11 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Konwalia 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Konwalia 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 26 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Drzewo Sandałowe i Jaśmin 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Drzewo Sandałowe i Jaśmin 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 11 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Lawenda 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Lawenda 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 14 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Lemon 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Lemon

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 3 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 17 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla 269 ml

GLADE

Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml

20 ml
1299,50 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml

20 ml
749,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
4.8
z 5 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 7 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g

180 g
106,61 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 13 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g

180 g
106,61 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store