Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Odświeżanie powietrza
Żele i zawieszki
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Cherry&Peony 180g
Zapachowy żel do łazienki Cherry & Peony GLADE 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Cherry&Peony 180g

180 g
GLADE
Polska

Cena19,19 zł
106,61 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

kontrola zapachu przez 45 dni

technologia przedłużonego uwalniania zapachu


GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Cherry&Peony 180g


Produkt dostępny
Dostępne warianty
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2025
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
106,61 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
NAVO
Marka:
GLADE
EAN:
5000204184952
Cena za kg:
106,61 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
GLADE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204184952

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Glade Zapachowy żel do łazienki - Luscious Cherry & Peony Uwaga Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.


Informacje producenta

Marka

Glade


Marka standaryzowana

MarkaGlade

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Dodatkowe informacje

www.scjohnson.com www.scjproducts.info www.cleanright.eu


Pochodzenie

UE


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zapachowy żel do łazienki

Wariant Luscious Cherry & Peony

Produkty z kategorii Żele i zawieszki

4.7
z 3 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Flowers and Spring 1x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Flowers and Spring 1x7,5ml

1 szt
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2029
4.9
z 8 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Spring Awakening 1x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Spring Awakening 1x7,5ml

1 szt
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
5.0
z 4 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 1x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 1x7,5ml

1 szt
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2029
4.8
z 13 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Sandalwood&Jasmine 180g

180 g
106,61 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g

180 g
106,61 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 5 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Cherry&Peony 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Cherry&Peony 180g

180 g
106,61 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
AMBI PUR Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 2x7,5ml 1 szt

AMBI PUR

Odświeżacz do łazienki dyfuzor Cotton Fresh 2x7,5ml

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2029

Produkty marki GLADE

4.9
z 17 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Japoński ogród 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Japoński ogród

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.9
z 16 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Czysta Świeżość 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Czysta Świeżość 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 11 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Konwalia 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Konwalia 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 26 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Drzewo Sandałowe i Jaśmin 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Drzewo Sandałowe i Jaśmin 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 11 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Lawenda 300ml 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Lawenda 300ml

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 14 opinii
GLADE Odświeżacz powietrza w aerozolu Lemon 300 ml

GLADE

Odświeżacz powietrza w aerozolu Lemon

300 ml
36,50 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Czysta Świeżość 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 3 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml 269 ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 17 opinii
GLADE Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml 269� ml

GLADE

Zapas do Automatycznego Odświeżacza powietrza Drzewo Sandałowe i Jaśmin 269ml

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla 269 ml

GLADE

Zapas do automatycznego odświeżacza powietrza - Romantic Vanilla

269 ml
92,90 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Drzewo sandałowe i Jaśmin 20ml

20 ml
1299,50 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
GLADE Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml 20 ml

GLADE

Elektryczny Odświeżacz powietrza Relaxing Zen 2x20ml

20 ml
749,50 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Pure Clean Linen 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 2 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Relaxing Zen 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031
4.8
z 5 opinii
GLADE Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml 20 ml

GLADE

Zapas do Elektrycznego Odświeżacza powietrza Sensual Sandalwood&Jasmine 20ml

20 ml
1199,50 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.9
z 7 opinii
GLADE Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g 180 g

GLADE

Odświeżacz łazienkowy w żelu Pure Clean Linen 180g

180 g
106,61 zł/kg
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store