Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Batony
Energetyczne
SANTE Go on baton energy
Go on baton energy SANTE 45g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 31 opinii

SANTE Go on baton energy

45 g
SANTE
Polska
1 szt.24 szt.

2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
78,89 zł/kg
3,55 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (33% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Niacyna, Tiamina, Witamina B5, Witamina B6, Witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny. Magnez i Witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.


SANTE Go on baton energy


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.01.2027
Dostępne warianty
SANTE Go on Baton proteinowy chrupiąca pistacja
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
SANTE Go on baton energy 45 g
2,39 zł/szt. kupując 4 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1989.00 kJ
23.7%
Wartość energetyczna (kcal)
476.00 kcal
23.8%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.80 g
39.0%
Węglowodany (g)
53.00 g
20.4%
w tym cukry (g)
32.00 g
35.6%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
9.80 g
19.6%
Sól (g)
0.50 g
8.3%
Witamina B6 (mg)
1.30 mg
92.9%
Witamina B12 (µg)
2.10 g
84.0%
Witamina C (mg)
67.00 mg
83.8%
Witamina E (mg)
14.00 mg
116.7%
Tiamina (B1) (mg)
1.10 mg
Niacyna (B3) (mg)
18.00 mg
Kwas pantotenowy (mg)
5.00 mg
83.3%
Magnez (mg)
167.00 mg
44.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
09.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie dodają energii, zawierają dużo orzechów
22.11.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2026
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.09.2026
0
0
Adela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Reine
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617047304
Cena za kg:
53,11 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617047304

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawartość kofeiny 50 mg/100 g.


Informacje producenta

Marka

Go On


Marka standaryzowana

MarkaGO ON

Podmarka

Podmarka Energy


Opis produktu

Niacyna, Tiamina, Witamina B5, Witamina B6, Witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny. Magnez i Witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.


Oświadczenia zdrowotne

Niacyna, Tiamina, Witamina B5, Witamina B6, Witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny.

Magnez i Witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Baton

Wariant z orzeszkami arachidowymi i karmelem oblany mleczną czekoladą

Produkty z kategorii Energetyczne

5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45� g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 24 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala tarta malinowa 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala tarta malinowa

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 11 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe 100 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ciasto porzeczkowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.9
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Mini batoniki ala muffin jagodowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki ala muffin jagodowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 28 opinii
Nowość
DOBRA KALORIA Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy 102 g

DOBRA KALORIA

Mini batoniki z nerkowców ala sernik waniliowy

102 g
117,55 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.8
z 19 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzechowy z czekoladą 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzechowy z czekoladą

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.7
z 12 opinii
DOBRA KALORIA Baton orzech laskowy 35 g

DOBRA KALORIA

Baton orzech laskowy

35 g
127,14 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.8
z 6 opinii
DOBRA KALORIA Baton kokos z czekoladą 33 g

DOBRA KALORIA

Baton kokos z czekoladą

33 g
151,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
142,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 5 opinii
FOODS BY ANN Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem 35 g

FOODS BY ANN

Baton orzechowy Low Carb z prebiotykiem

35 g
165,43 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka

Produkty marki SANTE

5.0
z 136 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 67 opinii

15% taniej

SANTE Granola orzechowa 350 g

SANTE

Granola orzechowa

350 g
21,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,65 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 107 opinii
SANTE Otręby owsiane wysokobłonnikowe 200 g

SANTE

Otręby owsiane wysokobłonnikowe

200 g
17,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 38 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store