Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Smakowe
Butelka
HARDMADE Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) HARDMADE 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

HARDMADE Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
HARDMADE
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,49 zł
16,22 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Narobiłam Ci smaka na zeróweczkę? Tak kremowo słodki i rześki specjał o smaku mango to tylko ja potrafię przygotować. Osładza i orzeźwia! Mrs. Hardmade wie, co dobre.


HARDMADE Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
104.00 kJ
1.2%
Wartość energetyczna (kcal)
24.00 kcal
1.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.40 g
2.5%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,22 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
HARDMADE
EAN:
5901359204031
Cena za kg:
16,22 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
HARDMADE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901359204031

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym miejscu. Zmętnienie i osad są naturalnymi cechami produktu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

0,4 L


Informacje producenta

Marka

Hardmade


Marka standaryzowana

MarkaHardmade

Opis produktu

Narobiłam Ci smaka na zeróweczkę? Tak kremowo słodki i rześki specjał o smaku mango to tylko ja potrafię przygotować. Osładza i orzeźwia! Mrs. Hardmade wie, co dobre.


Dodatkowe informacje

butelka bezzwrotna www.abcalkoholu.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Wariant z napojem o smaku kremowego mango

Produkty z kategorii Smakowe

4.9
z 29 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
INNE BECZKI Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
Nowość
SOMERSBY PEAR Napój piwny bezalkoholowy o smaku gruszki (butelka bezzwrotna) 400 ml

SOMERSBY

PEAR Napój piwny bezalkoholowy o smaku gruszki (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI NOLO BASH (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO BASH (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
GARAGE Lemon & Lemongrass Explosion 0% (butelka bezzwrotna) 400 ml

GARAGE

Lemon & Lemongrass Explosion 0% (butelka bezzwrotna)

400 ml
10,47 zł/l
Frisco poleca
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO JINX Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO JINX Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
LECH Free Apple Lemongrass Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Apple Lemongrass Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
OKOCIM Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
BROWAR GRODZISK Mango Ale Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR GRODZISK

Mango Ale Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
SOMERSBY MANDARINE Napój piwny bezalkoholowy o smaku mandarynki (butelka bezzwrotna) 400 ml

SOMERSBY

MANDARINE Napój piwny bezalkoholowy o smaku mandarynki (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

OKOCIM

Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO ALPHA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO ALPHA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO HOMIE Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO HOMIE Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
ŻYWIEC MIĘTAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

MIĘTAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
SOMERSBY BLACK CURRANT & LIME Napój piwny bezalkoholowy o smaku czarnej porzeczki i limonki (butelka bezzwrotna) 400 ml

SOMERSBY

BLACK CURRANT & LIME Napój piwny bezalkoholowy o smaku czarnej porzeczki i limonki (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
ŻYWIEC LEMONŻ Piwo bezalkoholowe z nutą cola (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

LEMONŻ Piwo bezalkoholowe z nutą cola (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC MALINAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

MALINAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BAVARIA Apple Malt Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA Apple Malt

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
LECH Free Limonka i Pomelo Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH

Free Limonka i Pomelo Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LECH Free Smoczy Owoc i Winogrono Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH

Free Smoczy Owoc i Winogrono Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
LECH Free Hydrate Mango i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Hydrate Mango i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
BROWAR STU MOSTÓW Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
LECH Free Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
INNE BECZKI Rak'N'rollowe Piwo bezalkoholowe z marakują (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Rak'N'rollowe Piwo bezalkoholowe z marakują (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
HARDMADE Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

HARDMADE

Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka

Produkty marki HARDMADE

4.7
z 3 opinii
HARDMADE Yuzu Crush Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

HARDMADE

Yuzu Crush Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
HARDMADE Blacberry Vanilla Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

HARDMADE

Blacberry Vanilla Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
HARDMADE Exotic Kumkwat Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

HARDMADE

Exotic Kumkwat Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii
HARDMADE Cherry Chocco Piwo (butelka bezzwrotna) 400 ml

HARDMADE

Cherry Chocco Piwo (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store