Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Smakowe
Butelka
BROWAR STU MOSTÓW Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BROWAR STU MOSTÓW 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

BROWAR STU MOSTÓW Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
BROWAR STU MOSTÓW
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena7,99 zł
15,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Antek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
MICHAŁ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.05.2025
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
BROWAR STU MOSTÓW SP
Marka:
BROWAR STU MOSTÓW
EAN:
5907614682798
Cena za kg:
15,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BROWAR STU MOSTÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BROWAR STU MOSTÓW SP
EAN:
5907614682798

Produkty z kategorii Smakowe

4.9
z 29 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 35 opinii
INNE BECZKI Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Zero To Hero Piwo bezalkoholowe - izotonik (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
Nowość
SOMERSBY PEAR Napój piwny bezalkoholowy o smaku gruszki (butelka bezzwrotna) 400 ml

SOMERSBY

PEAR Napój piwny bezalkoholowy o smaku gruszki (butelka bezzwrotna)

400 ml
12,47 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
GARAGE Lemon & Lemongrass Explosion 0% (butelka bezzwrotna) 400 ml

GARAGE

Lemon & Lemongrass Explosion 0% (butelka bezzwrotna)

400 ml
10,47 zł/l
Frisco poleca
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
INNE BECZKI NOLO BASH (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO BASH (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO JINX Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO JINX Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
14,98 zł/l
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
LECH Free Apple Lemongrass Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Apple Lemongrass Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
OKOCIM Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
BROWAR GRODZISK Mango Ale Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR GRODZISK

Mango Ale Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO HOMIE Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO HOMIE Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI NOLO ALPHA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

NOLO ALPHA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
SOMERSBY MANDARINE Napój piwny bezalkoholowy o smaku mandarynki (butelka bezzwrotna) 400 ml

SOMERSBY

MANDARINE Napój piwny bezalkoholowy o smaku mandarynki (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
LECH Free Limonka i Pomelo Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH

Free Limonka i Pomelo Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
LECH Free Smoczy Owoc i Winogrono Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH

Free Smoczy Owoc i Winogrono Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
ŻYWIEC LEMONŻ Piwo bezalkoholowe z nutą cola (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

LEMONŻ Piwo bezalkoholowe z nutą cola (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC MALINAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

MALINAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.8
z 30 opinii
SOMERSBY BLACK CURRANT & LIME Napój piwny bezalkoholowy o smaku czarnej porzeczki i limonki (butelka bezzwrotna) 400 ml

SOMERSBY

BLACK CURRANT & LIME Napój piwny bezalkoholowy o smaku czarnej porzeczki i limonki (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BAVARIA Apple Malt Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA Apple Malt

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
LECH Free Hydrate Mango i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Hydrate Mango i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
ŻYWIEC MIĘTAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

MIĘTAŻ (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

OKOCIM

Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
LECH Free Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Active Hydrate Liczi i Cytryna Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,78 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
BROWAR STU MOSTÓW Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

Peach and Apricot Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
WARKA Radler GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Radler

GREJPFRUT Z POMARAŃCZĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
WARKA Radler CYTRYNA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

WARKA Radler

CYTRYNA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
8,58 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
INNE BECZKI Rak'N'rollowe Piwo bezalkoholowe z marakują (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Rak'N'rollowe Piwo bezalkoholowe z marakują (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,98 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
HARDMADE Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

HARDMADE

Creamy Mango Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
16,22 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka

Produkty marki BROWAR STU MOSTÓW

4.8
z 4 opinii
BROWAR STU MOSTÓW Berliner Weisse Strawberry Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

Berliner Weisse Strawberry Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
BROWAR STU MOSTÓW American IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

American IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 9 opinii
BROWAR STU MOSTÓW Pale Ale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

Pale Ale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 11 opinii
BROWAR STU MOSTÓW New England IPA Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

New England IPA Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store