Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej kokosowy
Tłoczony na zimno
OLEJE KASZUBSKIE Olej kokosowy (tłoczony na zimno)
Olej kokosowy (tłoczony na zimno) OLEJE KASZUBSKIE 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 7 opinii

OLEJE KASZUBSKIE Olej kokosowy (tłoczony na zimno)

200 ml
OLEJE KASZUBSKIE
Polska

Cena11,99 zł
59,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.04.2027
Tagi
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata Warchala
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry skład ,ale jeszcze nie zdążyłam skosztować ...
07.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ja używam do twarzy jako kosmetyk
11.06.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
ACS
Marka:
OLEJE KASZUBSKIE
EAN:
5906395631100
Cena za kg:
59,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
OLEJE KASZUBSKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ACS
EAN:
5906395631100

Produkty z kategorii Tłoczony na zimno

4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 25 opinii
EKO WITAL Olej kokosowy BIO 240 g

EKO WITAL

Olej kokosowy BIO

240 g
61,63 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 200 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

200 ml
108,95 zł/l
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 9 opinii
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 400 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 7 opinii
OLEJE KASZUBSKIE Olej kokosowy (tłoczony na zimno) 200 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej kokosowy (tłoczony na zimno)

200 ml
59,95 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027

Produkty marki OLEJE KASZUBSKIE

4.9
z 18 opinii
OLEJE KASZUBSKIE Olej lniany (tłoczony na zimno) 250 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej lniany (tłoczony na zimno)

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
Nowość
OLEJE KASZUBSKIE Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany 100 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej z czarnuszki (tłoczony na zimno) nierafinowany

100 ml
169,90 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store