Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej kokosowy
Tłoczony na zimno
BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO
Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO BIG NATURE 480ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

25% taniej

4.9
z 11 opinii

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
BIG NATURE
Indonezja

Cena promocyjna16,49 zł
34,35 zł/l
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (25% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Olej kokosowy w temp. do 25°C ma postać stałą. Powyżej tej temperatury zmienia swoją postać w płynną. Wielokrotne zmiany stanu skupienia nie wpływają na wartość odżywczą oraz jakość oleju. Olej kokosowy extra virgin jest tłoczony na zimno, co oznacza, że zachowuje wszelkie zawarte w nim właściwości odżywcze, a także walory zapachowe i smakowe. Posiada charakterystyczny smak i aromat. Jest idealny do smarowania pieczywa, gotowania, pieczenia ciast i innych potraw. Stosowany w kosmetyce doskonale pielęgnuje włosy i skórę.


Cechy

duża paka


BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.06.2027
Tagi
promocja
bio
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3717.00 kJ
44.3%
Wartość energetyczna (kcal)
888.00 kcal
44.4%
Tłuszcz (g)
100.00 g
142.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
92.00 g
460.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Ewaryst
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0
Remigiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,35 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
480 ml
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5903293144107
Cena za kg:
34,35 zł/l
Pojemność:
480 ml
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5903293144107

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: do smarowania pieczywa w zastępstwie masła, może być używany w procesie pieczenia, doskonały do smażenia w wysokich temperaturach.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym, zamkniętym i zacienionym miejscu. Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

3


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04, Rolnictwo spoza UE


Informacje producenta

Marka

Big Nature


Marka standaryzowana

MarkaBig Nature

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Olej kokosowy w temp. do 25°C ma postać stałą. Powyżej tej temperatury zmienia swoją postać w płynną. Wielokrotne zmiany stanu skupienia nie wpływają na wartość odżywczą oraz jakość oleju. Olej kokosowy extra virgin jest tłoczony na zimno, co oznacza, że zachowuje wszelkie zawarte w nim właściwości odżywcze, a także walory zapachowe i smakowe. Posiada charakterystyczny smak i aromat. Jest idealny do smarowania pieczywa, gotowania, pieczenia ciast i innych potraw. Stosowany w kosmetyce doskonale pielęgnuje włosy i skórę.


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bio olej kokosowy Extra Virgin

Produkty z kategorii Tłoczony na zimno

4.9
z 11 opinii

25% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 25 opinii
EKO WITAL Olej kokosowy BIO 240 g

EKO WITAL

Olej kokosowy BIO

240 g
61,63 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 7 opinii
Nowość
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 200 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

200 ml
108,95 zł/l
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 9 opinii
BIO PLANETE Olej kokosowy virgin BIO 400 ml

BIO PLANETE

Olej kokosowy virgin BIO

400 ml
84,97 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 7 opinii
OLEJE KASZUBSKIE Olej kokosowy (tłoczony na zimno) 200 ml

OLEJE KASZUBSKIE

Olej kokosowy (tłoczony na zimno)

200 ml
59,95 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 98 opinii
BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 102 opinii

19% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 81 opinii

27% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
31,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2028
4.9
z 18 opinii
BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 39 opinii
BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 4 opinii

29% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
32,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 30 opinii

22% taniej

BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.8
z 9 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa crunchy (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 7 opinii

21% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy Soczysta Piwonia 50 g

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy Soczysta Piwonia

50 g
459,80 zł/kg
Cena promocyjna22,99 zł
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store