Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Owoce i galaretki w czekoladzie
WAWEL Śliwki w czekoladzie
Śliwki w czekoladzie WAWEL 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

4.9
z 41 opinii

WAWEL Śliwki w czekoladzie

180 g
WAWEL
Polska

Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
111,06 zł/kg
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

70 % polskiej śliwki 30 % czekolady Wawel


Cechy

70 % polskiej śliwki

30 % czekolady Wawel


WAWEL Śliwki w czekoladzie


Produkt dostępny
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1602.00 kJ
19.1%
Wartość energetyczna (kcal)
381.00 kcal
19.1%
Tłuszcz (g)
11.00 g
15.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.70 g
33.5%
Węglowodany (g)
66.00 g
25.4%
w tym cukry (g)
58.00 g
64.4%
Białko (g)
2.20 g
4.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziękuję za szybką i bezproblemową dostawę👍️
25.11.2025
1
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.02.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.12.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
emilia marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
111,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102027453
Cena za kg:
111,06 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102027453

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Szanowni Klienci, uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, iż pomimo staranności zachowanej w procesie produkcji może w wyrobie zdarzyć się drobny odłamek pestki śliwki.


Informacje producenta

Marka

WAWEL


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Opis produktu

70 % polskiej śliwki 30 % czekolady Wawel


O producencie

Wiesz, czym są Dobre Składniki w słodyczach Wawel? To surowce pozyskane ze sprawdzonych źródeł, dbałość o krótki skład oraz najwyższa staranność w tworzeniu produktów. Dzięki temu nasze słodycze to jakość i przyjemność na królewskim poziomie. Bez aromatów Bez emulgatora E476 Więcej o programie na dobreskładniki.pl Fundacja Wawel z Rodziną Kupując produkty Wawel pomagasz! fundacjawawel.pl


Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na: slodkiwawel.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Śliwki w czekoladzie

Produkty z kategorii Owoce i galaretki w czekoladzie

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 63 opinii

18% taniej

TOFFIFEE Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 125 g

TOFFIFEE

Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 41 opinii

18% taniej

WAWEL Śliwki w czekoladzie 180 g

WAWEL

Śliwki w czekoladzie

180 g
111,06 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 52 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mojito 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mojito

245 g
56,53 zł/kg
Cena13,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii
SOLIDARNOŚĆ Śliwka Nałęczowska w czekoladzie 190 g

SOLIDARNOŚĆ

Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

190 g
107,32 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
COCOA Banany w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Banany w surowej czekoladzie BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.7
z 7 opinii
COCOA Rodzynki w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Rodzynki w surowej czekoladzie BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
COCOA Figi w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Figi w surowej czekoladzie BIO

70 g
256,43 zł/kg
Cena17,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.2
z 4 opinii
TOFFIFEE Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 250 g

TOFFIFEE

Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie

250 g
89,56 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TOFFIFEE WN Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 250 g

TOFFIFEE

WN Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie

250 g
89,56 zł/kg
Cena22,39 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
TOFFIFEE Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 400 g

TOFFIFEE

Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie

400 g
87,47 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
SOLIDARNOŚĆ Śliwka Nałęczowska w czekoladzie 350 g

SOLIDARNOŚĆ

Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

350 g
94,71 zł/kg
Cena33,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 11 opinii
BAKALLAND Żurawina w białej czekoladzie Wedel 74 g

BAKALLAND

Żurawina w białej czekoladzie Wedel

74 g
131,76 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
4.7
z 9 opinii
WAWEL Mieszanka choinkowa domek - galaretki w czekoladzie BN 200 g

WAWEL

Mieszanka choinkowa domek - galaretki w czekoladzie BN

200 g
119,95 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 216 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Kasztanki 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Kasztanki

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store