Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Żwirki
Żwirki silikonowe
HAVE A PET Żwirek silikonowy dla kota
Żwirek silikonowy dla kota HAVE A PET 3.80l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 39 opinii

HAVE A PET Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
HAVE A PET
Polska

Cena15,49 zł
4,08 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 07.02.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry żwirek
03.09.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Kalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Gustaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
ALEKSANDRA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
ALEKSANDRA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,08 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
3.8 l
Dostawca:
AQUAEL
Marka:
HAVE A PET
EAN:
5905546339704
Cena za kg:
4,08 zł/l
Pojemność:
3.8 l
Marka:
HAVE A PET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AQUAEL
EAN:
5905546339704

Produkty z kategorii Żwirki silikonowe

4.9
z 14 opinii

18% taniej

HILTON Żwirek silikonowy dla kota 3.8 l

HILTON

Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
4,73 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 39 opinii
HAVE A PET Żwirek silikonowy dla kota 3.8 l

HAVE A PET

Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
4,08 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 28 opinii
CALITTI Crystals Żwirek silikonowy 3.8 l

CALITTI Crystals

Żwirek silikonowy

3.8 l
5,26 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
SWEETY Silikonowy żwirek dla kota określający PH 3.8 l

SWEETY

Silikonowy żwirek dla kota określający PH

3.8 l
6,58 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2030

Produkty marki HAVE A PET

5.0
z 2 opinii
HAVE A PET Comfy Szczotka COCO do sierści kotów i psów 18.5 X 11.5 cm 1 szt

HAVE A PET Comfy

Szczotka COCO do sierści kotów i psów 18.5 X 11.5 cm

1 szt
Cena21,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store