Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Żwirki
Żwirki silikonowe
CALITTI Crystals Żwirek silikonowy
Żwirek silikonowy Crystals CALITTI 3.80l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

CALITTI Crystals Żwirek silikonowy

3.8 l
CALITTI
Polska

Cena19,99 zł
5,26 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam, kot zadowolony
22.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość!!!
17.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.04.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
inga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.07.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Marcin Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,26 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
3.8 l
Dostawca:
SANDEZIA SPÓŁKA Z OG
Marka:
CALITTI
EAN:
5907222223253
Cena za kg:
5,26 zł/l
Pojemność:
3.8 l
Marka:
CALITTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANDEZIA SPÓŁKA Z OG
EAN:
5907222223253

Produkty z kategorii Żwirki silikonowe

4.9
z 14 opinii

18% taniej

HILTON Żwirek silikonowy dla kota 3.8 l

HILTON

Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
4,73 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 39 opinii
HAVE A PET Żwirek silikonowy dla kota 3.8 l

HAVE A PET

Żwirek silikonowy dla kota

3.8 l
4,08 zł/l
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 28 opinii
CALITTI Crystals Żwirek silikonowy 3.8 l

CALITTI Crystals

Żwirek silikonowy

3.8 l
5,26 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
SWEETY Silikonowy żwirek dla kota określający PH 3.8 l

SWEETY

Silikonowy żwirek dla kota określający PH

3.8 l
6,58 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2030

Produkty marki CALITTI

4.9
z 19 opinii
CALITTI Drewniany żwirek sosnowy 25l (15 kg) 25 l

CALITTI

Drewniany żwirek sosnowy 25l (15 kg)

25 l
1,84 zł/l
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
5.0
z 7 opinii
CALITTI żwirek bentonitowy standard lawenda 10l 10 l

CALITTI

żwirek bentonitowy standard lawenda 10l

10 l
2,80 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store