Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa w kapsułkach
Dolce Gusto
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa TOFFEE NUT LATTE w kapsułkach (12 kaps.)
Dolce Gusto Toffee Nut Latte (12 kapsułek) STARBUCKS Dolce Gusto 128g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

STARBUCKS Dolce Gusto Kawa TOFFEE NUT LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

128 g
STARBUCKS Dolce Gusto
Niemcy

Cena31,99 zł
249,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Idealny wybór na zimowe dni, który łączy bogaty i aksamitny smak słodkiego toffi z posmakiem prażonych orzechów, łagodnym espresso i kremowym mlekiem. Ciesz się nią w swoim domu dzięki ekspresowi Nescafé Dolce Gusto. • ikoniczna kawa sezonowa jak z kawiarni Starbucks • łączy kultowe espresso Starbucks z kremowym mlekiem o smaku prażonych orzechów • 12 kapsułek = 6 kaw • sugerowana wielkość kawy: 200 ml


Cechy

smak toffi i orzechów


STARBUCKS Dolce Gusto Kawa TOFFEE NUT LATTE w kapsułkach (12 kaps.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.10.2026
Dostępne warianty
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1811.00 kJ
21.6%
Wartość energetyczna (kcal)
433.00 kcal
21.7%
Tłuszcz (g)
16.70 g
23.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.10 g
45.5%
Węglowodany (g)
47.20 g
18.2%
w tym cukry (g)
42.20 g
46.9%
Błonnik (g)
14.90 g
Białko (g)
14.80 g
29.6%
Sól (g)
0.89 g
14.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
249,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
128 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
STARBUCKS Dolce Gusto
EAN:
7613039676639
Cena za kg:
249,92 zł/kg
Waga:
128 g
Marka:
STARBUCKS Dolce Gusto
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613039676639

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

(6 x 15,8 g) + (6 x 5,5 g) = 127,8 g e Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Starbucks


Marka standaryzowana

MarkaStarbucks

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Idealny wybór na zimowe dni, który łączy bogaty i aksamitny smak słodkiego toffi z posmakiem prażonych orzechów, łagodnym espresso i kremowym mlekiem. Ciesz się nią w swoim domu dzięki ekspresowi Nescafé Dolce Gusto. • ikoniczna kawa sezonowa jak z kawiarni Starbucks • łączy kultowe espresso Starbucks z kremowym mlekiem o smaku prażonych orzechów • 12 kapsułek = 6 kaw • sugerowana wielkość kawy: 200 ml


Dodatkowe informacje

starbucks.com/sourcing Infolinia: 800 055 555 www.starbucksathome.com Zaprojektowano do systemu Nescafé Dolce Gusto.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Palona kawa mielona

Wariant Toffee Nut Latte

Produkty z kategorii Dolce Gusto

5.0
z 20 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.) 187 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa FLAT WHITE w kapsułkach (16 kaps.)

187 g
160,37 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 15 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.) 200 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAPPUCCINO w kapsułkach (16 kaps.)

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
266,58 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 19 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa ESPRESSO INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
249,92 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
3.8
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.) 128 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE w kapsułkach (16 kaps.)

128 g
234,30 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa Dallmayr CREMA D'ORO INTENSA w kapsułkach (16 kaps.)

112 g
285,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.6
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.) 160 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CAFÉ AU LAIT w kapsułkach (16 kaps.)

160 g
187,44 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 27 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.) 104 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LUNGO w kapsułkach (16 kaps.)

104 g
307,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa AMERICANO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
220,51 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 9 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.) 136 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa DOPPIO ESPRESSO w kapsułkach (16 kaps.)

136 g
220,51 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.0
z 1 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa MADAGASCAR VANILLA MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.) 132 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa MADAGASCAR VANILLA MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)

132 g
242,35 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 4 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 190 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

190 g
157,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.) 128 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)

128 g
249,92 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 2 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa TOFFEE NUT LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 128 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa TOFFEE NUT LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

128 g
249,92 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 13 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.) 133 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa GRANDE INTENSO w kapsułkach (16 kaps.)

133 g
225,49 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 16 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.) 100 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa CORTADO ESPRESSO MACCHIATO w kapsułkach (16 kaps.)

100 g
299,90 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.) 120 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa RISTRETTO BARISTA w kapsułkach (16 kaps.)

120 g
249,92 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CAFFE LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 121 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa CAFFE LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

121 g
264,38 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.7
z 3 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa HOUSE BLEND AMERICANO w kapsułkach (12 kaps.) 102 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa HOUSE BLEND AMERICANO w kapsułkach (12 kaps.)

102 g
313,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.) 146 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kawa LATTE MACCHIATO CARAMEL w kapsułkach (16 kaps.)

146 g
205,41 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa PUMPKIN SPICE LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 129 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa PUMPKIN SPICE LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

129 g
247,98 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) 256 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Nesquik Kakao Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
117,15 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek) 112 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Espresso Palermo Kawa w kapsułkach (16 kapsułek)

112 g
285,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
NESCAFÉ Dolce Gusto Kit Kat Czekolada w kapsułkach (16 kapsułek) 256 g

NESCAFÉ Dolce Gusto

Kit Kat Czekolada w kapsułkach (16 kapsułek)

256 g
124,96 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki STARBUCKS Dolce Gusto

4.0
z 1 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa MADAGASCAR VANILLA MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.) 132 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa MADAGASCAR VANILLA MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)

132 g
242,35 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.) 128 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa CARAMEL MACCHIATO w kapsułkach (12 kaps.)

128 g
249,92 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 4 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa CAFFE LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 121 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa CAFFE LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

121 g
264,38 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.7
z 3 opinii
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa HOUSE BLEND AMERICANO w kapsułkach (12 kaps.) 102 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa HOUSE BLEND AMERICANO w kapsułkach (12 kaps.)

102 g
313,63 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
STARBUCKS Dolce Gusto Kawa PUMPKIN SPICE LATTE w kapsułkach (12 kaps.) 129 g

STARBUCKS Dolce Gusto

Kawa PUMPKIN SPICE LATTE w kapsułkach (12 kaps.)

129 g
247,98 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store