Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Artykuły biurowe i szkolne
Artykuły szkolne
Artykuły piśmiennicze
Flamastry
KEYROAD Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów
Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów KEYROAD 12.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

KEYROAD Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów

1 szt
KEYROAD
Chiny

Cena15,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 20.11.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
PBS CONNECT POLSKA S
Marka:
KEYROAD
EAN:
6941288742098
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
KEYROAD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PBS CONNECT POLSKA S
EAN:
6941288742098

Produkty z kategorii Flamastry

4.5
z 2 opinii
KEYROAD Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów 1 szt

KEYROAD

Flamastry dwustronne duo 12 szt. mix kolorów

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030
5.0
z 1 opinii
BIC Kids Flamastry 10 kolorów i wymazywacze 2 sztuki 1 szt

BIC Kids

Flamastry 10 kolorów i wymazywacze 2 sztuki

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.9
z 8 opinii
GIMBOO Flamastry 6szt. mix kolorów 1 szt

GIMBOO

Flamastry 6szt. mix kolorów

1 szt
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2030
5.0
z 3 opinii
BIC Flamastry pudełko 24 szt. 1 szt

BIC

Flamastry pudełko 24 szt.

1 szt
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2030
BIC Flamastry comfort jumbo 12 kolorów 180 g

BIC

Flamastry comfort jumbo 12 kolorów

180 g
166,61 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2030
4.0
z 1 opinii
MILAN Flamastry ze stożkową końcówką w kartonowym opakowaniu, 12 kolorów 1 szt

MILAN

Flamastry ze stożkową końcówką w kartonowym opakowaniu, 12 kolorów

1 szt
Cena19,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2029
5.0
z 1 opinii
BIC Markery akrylowe mix B8 128 g

BIC

Markery akrylowe mix B8

128 g
390,55 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2030
BIC Markery akrylowe mix B8 128 g

BIC

Markery akrylowe mix B8

128 g
390,55 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2030

Produkty marki KEYROAD

4.9
z 10 opinii
KEYROAD Ciastolina 5szt. z foremkami mix kolorów 1 szt

KEYROAD

Ciastolina 5szt. z foremkami mix kolorów

1 szt
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.2
z 5 opinii
KEYROAD Plastelina 6x15g mix kolorów 1 szt

KEYROAD

Plastelina 6x15g mix kolorów

1 szt
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
KEYROAD Zestaw ołówków do szkicowania 12 sztuk 1 szt

KEYROAD

Zestaw ołówków do szkicowania 12 sztuk

1 szt
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store