Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Artykuły biurowe i szkolne
Artykuły biurowe
Artykuły piśmiennicze
Markery i akcesoria
BIC Markery akrylowe mix B8
Markery akrylowe mix B8 BIC 128g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BIC Markery akrylowe mix B8

128 g
BIC
Chiny

Cena49,99 zł
390,55 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dzięki markerom BIC Intensity Paint kreatywność nie zna granic. Kreatywna praca jeszcze nigdy nie była tak łatwa - markery te nie wymagają wstrząsania przed użyciem. Wystarczy zdjąć nasadkę! Pudełko zawiera 8 nietoksycznych markerów w żywych kolorach, wykonanych w 98% z surowców wtórnych (poza systemem tuszu), wyposażonych w wodny tusz i uniwersalną średnią okrągłą końcówkę do najróżniejszych projektów. Odporny na blaknięcie tusz na bazie wody idealnie nadaje się do tworzenia znaków i plakatów, oznaczania i organizowania pojemników do przechowywania oraz personalizowania różnych powierzchni. Żywym kolorem tych markerów oznaczysz przedmioty wykonane z kamienia, ceramiki, szkła, drewna, tkaniny, kartonu, plastiku, metalu i wiele innych. Odcienie można nakładać na siebie, a kolory pozostają wyraziste zarówno na jasnych, jak i ciemnych powierzchniach. Markery BIC Intensity Paint są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, Twojej kreatywność naprawdę nic więc nie ograniczy. Firma BIC od ponad 65 lat z dumą dostarcza światu kolorowe narzędzia do wyrażania każdej pasji. To jakość której ufasz i wartość, której oczekujesz.


Cechy

Łatwe w użyciu markery BIC Intensity Paint, które dodadzą żywe kolory do wszystkich Twoich projektów - nie trzeba ich wstrząsać Pudełko zawiera 8 nietoksycznych markerów w żywych kolorach, wykonanych w 98% z surowców wtórnych (poza systemem tuszu) Dzięki uniwersalnej średniej końcówce i niezmywalnemu wodnemu tuszowi markery BIC Paint są idealne do wszelkich prac kreatywnych Żywy kolor na niemal każdej powierzchni, w tym kamieniu, ceramice, szkle, drewnie, tkaninach, kartonie, plastiku i metalu Na jasne i ciemne powierzchnie można nakładać wiele odcieni; kolory pozostają równie jasne i odporne na blaknięcie, nawet na zewnątrz


BIC Markery akrylowe mix B8


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.11.2030
Dostępne warianty
BIC Markery akrylowe mix B8
Pokaż wszystkie

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
390,55 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
128 g
Dostawca:
BIC
Marka:
BIC
EAN:
3086123775633
Cena za kg:
390,55 zł/kg
Waga:
128 g
Marka:
BIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIC
EAN:
3086123775633

Informacje producenta

Marka

BIC


Marka standaryzowana

MarkaBIC

Opis produktu

Dzięki markerom BIC Intensity Paint kreatywność nie zna granic. Kreatywna praca jeszcze nigdy nie była tak łatwa - markery te nie wymagają wstrząsania przed użyciem. Wystarczy zdjąć nasadkę! Pudełko zawiera 8 nietoksycznych markerów w żywych kolorach, wykonanych w 98% z surowców wtórnych (poza systemem tuszu), wyposażonych w wodny tusz i uniwersalną średnią okrągłą końcówkę do najróżniejszych projektów. Odporny na blaknięcie tusz na bazie wody idealnie nadaje się do tworzenia znaków i plakatów, oznaczania i organizowania pojemników do przechowywania oraz personalizowania różnych powierzchni. Żywym kolorem tych markerów oznaczysz przedmioty wykonane z kamienia, ceramiki, szkła, drewna, tkaniny, kartonu, plastiku, metalu i wiele innych. Odcienie można nakładać na siebie, a kolory pozostają wyraziste zarówno na jasnych, jak i ciemnych powierzchniach. Markery BIC Intensity Paint są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, Twojej kreatywność naprawdę nic więc nie ograniczy. Firma BIC od ponad 65 lat z dumą dostarcza światu kolorowe narzędzia do wyrażania każdej pasji. To jakość której ufasz i wartość, której oczekujesz.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oznaczanie

Wariant Oznaczanie

Produkty z kategorii Markery i akcesoria

5.0
z 1 opinii
DONAU Zestaw 4 markerów do tablic + gąbka mix kolorów 1 szt

DONAU

Zestaw 4 markerów do tablic + gąbka mix kolorów

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
OFFICE PRODUCTS Marker permanentny okrągły kolor czarny 12 szt. 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Marker permanentny okrągły kolor czarny 12 szt.

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
OFFICE PRODUCTS Marker permanentny okrągły kolor czerwony 12 szt. 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Marker permanentny okrągły kolor czerwony 12 szt.

1 szt
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2029
5.0
z 4 opinii
SCHNEIDER Marker permanentny okrągły blister niebieski 1 szt

SCHNEIDER

Marker permanentny okrągły blister niebieski

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Markery akrylowe mix B8 128 g

BIC

Markery akrylowe mix B8

128 g
390,55 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2030
BIC Markery akrylowe mix B8 128 g

BIC

Markery akrylowe mix B8

128 g
390,55 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2030
MILAN Markery do tablic z cienką okrągłą końcówką kolor czerwony, kartonik 12 szt. 1 szt

MILAN

Markery do tablic z cienką okrągłą końcówką kolor czerwony, kartonik 12 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2029

Produkty marki BIC

4.8
z 4 opinii
BIC Flex 3 Maszynka do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 3

Maszynka do golenia 3 szt.

1 szt
Cena promocyjna11,99 zł
13,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.6
z 5 opinii
BIC Nożyczki 13 cm mix kolorów blister 1 szt. 1 szt

BIC

Nożyczki 13 cm mix kolorów blister 1 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Nożyczki we wzory 16 cm blister 1 szt. 1 szt

BIC

Nożyczki we wzory 16 cm blister 1 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2030
4.9
z 31 opinii
BIC Długopis niebieski 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis niebieski 8 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.9
z 32 opinii
BIC Długopis czarny 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis czarny 8 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 4 opinii
BIC Długopis niebieski Orange Original Fine 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis niebieski Orange Original Fine 8 szt.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
4.8
z 10 opinii
BIC Miss Soleil Maszynka do golenia Sensitive 3 szt. 1 szt

BIC Miss Soleil

Maszynka do golenia Sensitive 3 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.8
z 13 opinii
BIC Długopis żelowy mix kolorów blister 4 szt. 1 szt

BIC

Długopis żelowy mix kolorów blister 4 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 3 opinii
BIC ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt 56 g

BIC

ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt

56 g
231,96 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 2 opinii
BIC Kids Evolution HB Ołówek bez gumki Blister 2szt 1 szt

BIC Kids Evolution

HB Ołówek bez gumki Blister 2szt

1 szt
Cena5,59 zł
Do koszyka
BIC Kids Kredki ołówkowe 24 kolory 145 g

BIC

Kids Kredki ołówkowe 24 kolory

145 g
151,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2030
4.8
z 4 opinii
BIC Ołówek z gumką blister 4 szt. 1 szt

BIC

Ołówek z gumką blister 4 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
4.2
z 5 opinii
BIC Ołówek bez gumki blister 4 szt. 1 szt

BIC

Ołówek bez gumki blister 4 szt.

1 szt
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
BIC Flex 4 Comfort Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 4 Comfort

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 3 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
BIC Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt

BIC

Maszynka do golenia dla mężczyzn

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store