Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Zioła i natki
Zioła doniczkowe
Tymianek
POKARM ŻYCIA Tymianek XL
Tymianek XL POKARM ŻYCIA 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 16 opinii

POKARM ŻYCIA Tymianek XL

1 szt
POKARM ŻYCIA
Polska

Cena8,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
0%
3
0%
2
6%
1
6%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
PPiękny, dorodny, aromatyczny
20.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Tymianek niestety był wyschnięty i zwiędnięty ,miał być też dekoracja skończyło się na tym ,że muszę go wyciąć i ususzyć .😔
26.10.2025
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Duża, ładna roślinka.
13.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Około połowa tymianku jest zwiędnięta lub wysuszona.
05.08.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Kristina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
Marka:
POKARM ŻYCIA
EAN:
5900639011208
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
POKARM ŻYCIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
"POKARM ŻYCIA" GOH
EAN:
5900639011208

Produkty z kategorii Tymianek

4.8
z 53 opinii
BAZIÓŁKA Tymianek 1 szt

BAZIÓŁKA

Tymianek

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.6
z 16 opinii
POKARM ŻYCIA Tymianek XL 1 szt

POKARM ŻYCIA

Tymianek XL

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki POKARM ŻYCIA

4.9
z 454 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki rzodkiewki 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki rzodkiewki

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 319 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki słonecznika 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki słonecznika

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 153 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki lucerny 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki lucerny

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 139 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki brokuła 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki brokuła

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 71 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki groszku 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki groszku

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 58 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki jarmużu 50 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki jarmużu

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 242 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki fasoli Mung 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki fasoli Mung

150 g
33,27 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 54 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki soczewicy 150 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki soczewicy

150 g
46,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 113 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Brokuł

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 30 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna 70 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki DUO - Rzodkiewka i Lucerna

70 g
78,43 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 79 opinii
POKARM ŻYCIA Kiełki na patelnię - Stir Fry 200 g

POKARM ŻYCIA

Kiełki na patelnię - Stir Fry

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 44 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście rukoli 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście rukoli

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 38 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście groszku 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście groszku

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 8 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście soczewicy 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście soczewicy

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście kapusty 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście kapusty

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 10 opinii
POKARM ŻYCIA Mikroliście mizuny 20 g

POKARM ŻYCIA

Mikroliście mizuny

20 g
399,50 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store