Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma sucha dla kota
Karma uniwersalna
ROYAL CANIN Exigent Savour Preference Suchy pokarm dla dorosłych wybrednych kotów
Suchy pokarm dla dorosłych wybrednych kotów Exigent Savour Preference ROYAL CANIN 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

ROYAL CANIN Exigent Savour Preference Suchy pokarm dla dorosłych wybrednych kotów

400 g
ROYAL CANIN
Polska

Cena27,99 zł
69,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.04.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Ludmiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ROYAL CANIN
EAN:
3182550717120
Cena za kg:
69,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
ROYAL CANIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
3182550717120

Produkty z kategorii Karma uniwersalna

5.0
z 9 opinii
Nowość
WHISKAS Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki 1.4 kg

WHISKAS

Sucha karma dla kota z kurczakiem - Przepyszne paszteciki

1.4 kg
19,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 3 opinii
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pysznym kurczakiem

800 g
22,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.5
z 10 opinii
TULA Sucha karma dla kotów z kurczakiem i warzywami 300 g

TULA

Sucha karma dla kotów z kurczakiem i warzywami

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
4.7
z 11 opinii
TULA Sucha karma dla kotów z wołowiną i warzywami 300 g

TULA

Sucha karma dla kotów z wołowiną i warzywami

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
5.0
z 14 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kota z kurczakiem 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kota z kurczakiem

1.5 kg
14,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 8 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kotów z wołowiną 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kotów z wołowiną

1.5 kg
14,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
YARRAH Sucha karma dla kotów z kurczakiem i rybą BIO 800 g

YARRAH

Sucha karma dla kotów z kurczakiem i rybą BIO

800 g
48,94 zł/kg
Cena39,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 8 opinii
BRIT Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów wychodzących lub bardzo aktywnych hypoalergiczny bezzbożowy z indykiem i kurczakiem 2 kg

BRIT Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów wychodzących lub bardzo aktywnych hypoalergiczny bezzbożowy z indykiem i kurczakiem

2 kg
32,99 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WHISKAS Sucha karma dla kotów z pyszną wołowiną 800 g

WHISKAS

Sucha karma dla kotów z pyszną wołowiną

800 g
23,74 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 39 opinii
PURINA ONE Adult Karma dla doros�łych kotów bogata w wołowinę i pełne ziarna 800 g

PURINA ONE Adult

Karma dla dorosłych kotów bogata w wołowinę i pełne ziarna

800 g
29,97 zł/kg
Cena23,98 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 15 opinii
PURINA ONE Adult Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pełne ziarna 800 g

PURINA ONE Adult

Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pełne ziarna

800 g
29,97 zł/kg
Cena23,98 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 22 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ziarna 800 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Karma dla dorosłych kotów bogata w indyka i ziarna

800 g
31,24 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 10 opinii
PURINA ONE Dual Nature Spirulina Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów bogata w kurczaka 750 g

PURINA ONE Dual Nature Spirulina

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów bogata w kurczaka

750 g
33,32 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
ROYAL CANIN Exigent Savour Preference Suchy pokarm dla dorosłych wybrednych kotów 400 g

ROYAL CANIN Exigent Savour Preference

Suchy pokarm dla dorosłych wybrednych kotów

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027

Produkty marki ROYAL CANIN

5.0
z 9 opinii
ROYAL CANIN Instinctive Mokry pokarm w galaretce dla dorosłych wybrednych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Instinctive

Mokry pokarm w galaretce dla dorosłych wybrednych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.6
z 10 opinii
ROYAL CANIN Instinctive Mokry pokarm w sosie dla dorosłych wybrednych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Instinctive

Mokry pokarm w sosie dla dorosłych wybrednych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.9
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Feline 37 Suchy pokarm dla dorosłych wysterylizowanych kotów 400 g

ROYAL CANIN Sterilised Feline 37

Suchy pokarm dla dorosłych wysterylizowanych kotów

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.6
z 10 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Sterilised

Mokry pokarm w galaretce dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 9 opinii
ROYAL CANIN Sterilised Mokry pokarm w sosie dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka 85 g

ROYAL CANIN Sterilised

Mokry pokarm w sosie dla wysterylizowanych dorosłych kotów saszetka

85 g
82,24 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 1 opinii
ROYAL CANIN Adult Yorkshire Terrier Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier saszetka 85 g

ROYAL CANIN Adult Yorkshire Terrier

Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Yorkshire Terrier saszetka

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.7
z 7 opinii
ROYAL CANIN Sensible Feline 33 Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Sensible Feline 33

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Light Weight Care Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka 85 g

ROYAL CANIN Light Weight Care

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do nadwagi saszetka

85 g
70,47 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
ROYAL CANIN Hairball Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów wspierający proces wydalania połkniętych włosów 400 g

ROYAL CANIN Hairball Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów wspierający proces wydalania połkniętych włosów

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 3 opinii
ROYAL CANIN Adult Chihuahua Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Chihuahua w saszetce 85 g

ROYAL CANIN Adult Chihuahua

Mokry pokarm dla dorosłych psów rasy Chihuahua w saszetce

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
ROYAL CANIN Kitten Feline Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu 400 g

ROYAL CANIN Kitten Feline

Suchy pokarm dla kociąt w drugim etapie wzrostu

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
ROYAL CANIN Mini Adult Mokry pokarm w sosie dla dorosłych psów małych ras saszetka 85 g

ROYAL CANIN Mini Adult

Mokry pokarm w sosie dla dorosłych psów małych ras saszetka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028
ROYAL CANIN Medium Adult Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka 140 g

ROYAL CANIN Medium Adult

Mokry pokarm dla dorosłych psów średnich ras saszetka

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 2 opinii
ROYAL CANIN Digestive Care Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym 400 g

ROYAL CANIN Digestive Care

Suchy pokarm dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 9 opinii
ROYAL CANIN Urinary Care Mokry pokarm dla dorosłych kotów z problemami dróg moczowych saszetka 85 g

ROYAL CANIN Urinary Care

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z problemami dróg moczowych saszetka

85 g
94,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
5.0
z 4 opinii
ROYAL CANIN Mini Puppy Suchy pokarm dla szczeniąt małych ras 800 g

ROYAL CANIN Mini Puppy

Suchy pokarm dla szczeniąt małych ras

800 g
46,24 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store