Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Bezzbożowe
Puszka <=400g
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka
Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka Pate & Meat BRIT 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka

400 g
BRIT
Czechy

Cena7,99 zł
19,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.03.2028
Dostępne warianty
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z kaczką puszka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
BRIT
EAN:
8595602557455
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BRIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
8595602557455

Produkty z kategorii Puszka <=400g

4.9
z 8 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z kaczką puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z kaczką puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
5.0
z 4 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z jagnięciną puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z jagnięciną puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028
5.0
z 7 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028
COMFY Appetit Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

COMFY Appetit

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 2 opinii
COMFY Appetit Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

COMFY Appetit

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 1 opinii
COMFY Appetit Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką puszka 400 g

COMFY Appetit

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 1 opinii
COMFY Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z łososiem puszka 400 g

COMFY

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z łososiem puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2029

Produkty marki BRIT

5.0
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka

100 g
22,90 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Suchy pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą z indykiem 3 kg

BRIT Premium By Nature

Suchy pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z nadwagą z indykiem

3 kg
12,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka

85 g
26,94 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka

85 g
26,94 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z mięsem (4x100) 400 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z mięsem (4x100)

400 g
22,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka

100 g
22,90 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g 400 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z rybą 4x100g

400 g
22,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.8
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karta dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karta dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem saszetka

100 g
22,90 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych kotów z kurczakiem w sosie saszetka

85 g
26,94 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Suchy pokarm dla starszych psów małych i średnich ras z kurczakiem 3 kg

BRIT Premium By Nature

Suchy pokarm dla starszych psów małych i średnich ras z kurczakiem

3 kg
12,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
5.0
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych dorosłych kotów z łososiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych dorosłych kotów z łososiem w sosie saszetka

85 g
26,94 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Suchy pokarm dla dorosłych psów średnich ras z kurczakiem 3 kg

BRIT Premium By Nature

Suchy pokarm dla dorosłych psów średnich ras z kurczakiem

3 kg
12,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych kotów z jagnięciną w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych kotów z jagnięciną w sosie saszetka

85 g
26,94 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 1 opinii
BRIT Premium By Nature Suchy pokarm dla psów wszystkich ras z wrażliwym układem pokarmowym z jagnięciną i ryżem 3 kg

BRIT Premium By Nature

Suchy pokarm dla psów wszystkich ras z wrażliwym układem pokarmowym z jagnięciną i ryżem

3 kg
14,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kociąt z kurczakiem 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kociąt z kurczakiem

100 g
22,90 zł/kg
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.5
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych kotów z jagnięciną 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla wysterylizowanych kotów z jagnięciną

100 g
22,90 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store