Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Bezzbożowe
Puszka <=400g
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka
Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka Pate & Meat BRIT 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka

400 g
BRIT
Czechy

Cena7,99 zł
19,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.09.2028
Dostępne warianty
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z kaczką puszka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.08.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
BRIT
EAN:
8595602557400
Cena za kg:
19,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BRIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AZAN 1 SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
8595602557400

Produkty z kategorii Puszka <=400g

5.0
z 9 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z kaczką puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z kaczką puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
4.9
z 8 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z wołowiną, puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2028
5.0
z 4 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z jagnięciną puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z jagnięciną puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028
5.0
z 7 opinii
BRIT Pate & Meat Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka 400 g

BRIT Pate & Meat

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras bezzbożowy z królikiem puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028
COMFY Appetit Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

COMFY Appetit

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 2 opinii
COMFY Appetit Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

COMFY Appetit

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 1 opinii
COMFY Appetit Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką puszka 400 g

COMFY Appetit

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 1 opinii
COMFY Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z łososiem puszka 400 g

COMFY

Mokry bezzbożowy pokarm Premium dla dorosłych psów wszystkich ras z łososiem puszka

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2029

Produkty marki BRIT

5.0
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.7
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z baraniną i rokitnikiem morskim

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - jagnięcina z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.9
z 7 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - indyk z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - wołowina z marchewką

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem 85 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów w saszetce - kurczak z zielonym groszkiem

85 g
26,94 zł/kg
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 33 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
5.0
z 25 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028
4.9
z 14 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028
4.8
z 27 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
4.9
z 24 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną, puszka

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 10 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z tuńczykiem i słodkimi ziemniakami, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 12 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 9 opinii
BRIT Mono Protein Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka 400 g

BRIT Mono Protein

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną i ryżem, puszka

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
4.8
z 13 opinii
BRIT Dental Stick Przekąska dla psów Mobility opakowanie 7 szt. 251 g

BRIT Dental Stick

Przekąska dla psów Mobility opakowanie 7 szt.

251 g
51,75 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 10 opinii
BRIT Dental Stick Przekąska dla psów Teeth & Gums opakowanie 7 szt. 251 g

BRIT Dental Stick

Przekąska dla psów Teeth & Gums opakowanie 7 szt.

251 g
51,75 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store