Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Bakłażan, cukinia, dynia
Cukinia
FRISCO FRESH Cukinia szt
Cukinia szt FRISCO FRESH 220g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 135 opinii

FRISCO FRESH Cukinia szt

220 g
FRISCO FRESH
Hiszpania

Cena6,29 zł
28,59 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
135 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Gorzka musiałem wyrzucić
23.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
14.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
ładna cukinia.
02.12.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża
03.07.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
jest zgodna z opisem.
02.07.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutka, jędrna, właściwie schłodzona
02.07.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i dobra.
03.06.2024
0
0
Emi
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
13.05.2024
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
10.05.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,59 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
ANECOOP POLSKA SPÓŁK
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
5907622009969
Cena za kg:
28,59 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANECOOP POLSKA SPÓŁK
EAN:
5907622009969

Produkty z kategorii Cukinia

4.9
z 3366 opinii
FRISCO FRESH Cukinia zielona 2-3 szt. (680g-1020g) 850 g

FRISCO FRESH

Cukinia zielona 2-3 szt. (680g-1020g)

~850 g
17,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 134 opinii
FRISCO ORGANIC Cukinia BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Cukinia BIO

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 135 opinii
FRISCO FRESH Cukinia szt 220 g

FRISCO FRESH

Cukinia szt

220 g
28,59 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store