Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
WC
Zawieszki do WC
Krążki
DUCK Żelowy krążek do WC Lime 36ml
Żelowy krążek do toalety Lime Fresh Discs DUCK 36ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

DUCK Żelowy krążek do WC Lime 36ml

36 ml
DUCK
Holandia

Cena14,99 zł
416,39 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

30 % mniej plastiku vs. zawieszki. Na podstawie regularnego użycia przez 6 miesięcy krążków Fresh Discs w porównaniu do zawieszek Duck.


Cechy

moc czyszczenia* aż do 50 dni**

*Zaaplikuj na czystą toaletę i kontynuuj dalsze użycie

**Przyjmując 12 spłukań dziennie


DUCK Żelowy krążek do WC Lime 36ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.01.2031
Dostępne warianty
DUCK Żelowy krążek do WC Marine 36ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.10.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
416,39 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
36 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
DUCK
EAN:
5000204339130
Cena za kg:
416,39 zł/l
Pojemność:
36 ml
Marka:
DUCK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204339130

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Duck Fresh Discs Lime - żelowy krążek do toalety o zapachu limonkowym Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarskim. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zwracaj uwagę na małe dzieci, gdy są w pobliżu toalety. Chronić przed zwierzętami. Do użycia wyłącznie do muszli toaletowej.


Informacje producenta

Marka

Duck


Marka producenta

MarkaSC Johnson

Marka standaryzowana

MarkaDuck

Podmarka

Podmarka Fresh Discs


Opis produktu

30 % mniej plastiku vs. zawieszki. Na podstawie regularnego użycia przez 6 miesięcy krążków Fresh Discs w porównaniu do zawieszek Duck.


Dodatkowe informacje

www.scjohnson.com www.scjproducts.info


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żelowy krążek do toalety

Wariant Lime

Produkty z kategorii Zawieszki do WC

4.9
z 30 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Marine 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Marine 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.6
z 9 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.7
z 13 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Marine 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Marine 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
4.9
z 10 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Lime 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Lime 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.5
z 2 opinii
DUCK Żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 16 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Lavender 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Lavender 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

Produkty marki DUCK

4.9
z 30 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Marine 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Marine 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.6
z 9 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.7
z 13 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Marine 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Marine 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
4.5
z 2 opinii
DUCK Żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 16 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Lavender 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Lavender 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.8
z 13 opinii
DUCK Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml 750 ml

DUCK

Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml

750 ml
15,32 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Lime 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Lime 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store