Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
WC
Płyny do WC
Uniwersalne
DUCK Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml
Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet   Citrus Deep Action Gel DUCK 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 13 opinii

DUCK Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml

750 ml
DUCK
Holandia

Cena11,49 zł
15,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

zabija 99,9 % bakterii


DUCK Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.02.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Nga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.05.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
DUCK
EAN:
5000204009804
Cena za kg:
15,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
DUCK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204009804

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Termin ważności: na opakowaniu (MAN - data produkcji, EXP - data ważności).


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Duck Deep Action Gel - żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet Citrus Zawiera: Alkohole, C13-15 - rozgałęzione i liniowe, etoksylowane (8E0); Kwas mrówkowy; Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC (C12-18)), Chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC (C8-10)). Niebezpieczeństwo Substancje czynne: Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC (C12-18)) 0,1828 g/100 g; Chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC (C8-10)) 0,2742 g/100 g. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować ochronę oczu. Do użycia wyłącznie do muszli toaletowej. Nie mieszać z wybielaczami i innymi środkami chemii gospodarczej. Pierwsza pomoc: Jeśli produkt używany jest zgodnie ze sposobem użycia nie należy spodziewać się żadnych bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych dla zdrowia człowieka. W przypadku kontaktu ze skórą i oczami należy przepłukać obficie wodą. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. W przypadku wdychania produktu wyprowadzić na świeże powietrze. Postępowanie z odpadami: Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Nr pozwolenia: 7205/17.


Informacje producenta

Marka

Duck


Marka standaryzowana

MarkaDuck

Podmarka

Podmarka Deep Action


Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Green Dot


Dodatkowe informacje

www.scjproducts.info www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet

Wariant Citrus

Produkty z kategorii Płyny do WC

5.0
z 280 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Pine 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Pine 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
4.9
z 162 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Citrus Fresh 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Citrus Fresh 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 105 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Ocean Fresh 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Ocean Fresh 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 49 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Original 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Original 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
4.9
z 13 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Floral Fresh 700ml 700 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Floral Fresh 700ml

700 ml
25,70 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 26 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml

750 ml
8,92 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.8
z 13 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Lime Fresh 700ml 700 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Lime Fresh 700ml

700 ml
25,70 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.8
z 10 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Fresh Ocean 700ml 700 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Fresh Ocean 700ml

700 ml
25,70 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.7
z 19 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lemon 750ml 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lemon 750ml

750 ml
8,92 zł/l
Promocja
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 34 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 84 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Active Fresh Biel Higiena 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Active Fresh Biel Higiena 750g

750 g
10,07 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 16 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Water Lily 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Water Lily 750g

750 g
11,67 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.8
z 24 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Classic Fresh Biel Higiena 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Classic Fresh Biel Higiena 750g

750 g
10,07 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 7 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Lemon Harmony 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Lemon Harmony 750g

750 g
11,67 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2030
4.7
z 22 opinii
DR.BECKMANN Piana do czyszczenia WC Cytrynowa Bryza w saszetkach 3x100g 300 g

DR.BECKMANN

Piana do czyszczenia WC Cytrynowa Bryza w saszetkach 3x100g

300 g
78,50 zł/kg
Cena23,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.8
z 11 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml

700 ml
20,50 zł/l
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.8
z 5 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące do WC Citrus Sensation 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące do WC Citrus Sensation 20 szt.

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.6
z 12 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące do WC Ocean Breeze 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące do WC Ocean Breeze 20 szt.

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 7 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Ocean 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Ocean 700ml

700 ml
17,13 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 7 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Ocean Połysk 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Ocean Połysk 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 22 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Flower 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Flower 700ml

700 ml
17,13 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028
4.7
z 14 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Lavender Ochrona 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Lavender Ochrona 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 7 opinii
BREF Power Aktiv Gel Lemon Środek czyszczący do WC z Efektem Odświeżacza Powietrza – Lemon 700 ml

BREF Power Aktiv Gel Lemon

Środek czyszczący do WC z Efektem Odświeżacza Powietrza – Lemon

700 ml
17,13 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.8
z 13 opinii
DUCK Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml 750 ml

DUCK

Żel do czyszczenia WC Citrus 750ml

750 ml
15,32 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka

Produkty marki DUCK

4.9
z 30 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Marine 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Marine 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.6
z 9 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.7
z 13 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Marine 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Marine 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 16 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Lavender 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Lavender 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 10 opinii
DUCK Żelowy krążek do WC Lime 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy krążek do WC Lime 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.5
z 2 opinii
DUCK Żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 36ml 36 ml

DUCK

Żelowy barwiący krążek do WC Water Blue 36ml

36 ml
416,39 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
4.9
z 36 opinii
DUCK Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Lime 72ml 72 ml

DUCK

Podwójny Zapas żelowy krążek do WC Lime 72ml

72 ml
277,64 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store