Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Wołowina i cielęcina
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina
Karma mokra dla dorosłych kotów   Cielęcina SHEBA 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina

85 g
SHEBA
Niemcy

Cena3,85 zł
45,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów.


SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.11.2027
Dostępne warianty
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
kotom smakuje, a mnie odpowiada cena
15.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
kotom smakuje
15.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Moim kotom smakuj
07.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje koty uwielbiają tę karmę, cena jest też ok 👍️
04.04.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.12.2025
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Miłosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.10.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
SHEBA
EAN:
4008429163838
Cena za kg:
45,29 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
SHEBA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
4008429163838

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób karmienia: Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2½ - 3 tacek dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3 - 3½ tacki dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3½ - 4 tacek dziennie. 1 tackę można zastąpić 18 - 21 g karmy suchej. Należy dostosować ilość karmy do potrzeb kota. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.


Przechowywanie

Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakłady: patrz z tylu opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

74 kcal 85 g


Informacje producenta

Marka

Sheba


Marka standaryzowana

MarkaSheba

Podmarka

Podmarka Sauce Collection


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mokra karma dla dorosłych kotów

Wariant z cielęciną w jasnym sosie

Produkty z kategorii Wołowina i cielęcina

4.0
z 1 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
5.0
z 4 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów - gulasz wołowy z groszkiem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
4.9
z 25 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.5
z 4 opinii
TULA Karma dla kotów z wołowiną pomidorami i ziołami w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z wołowiną pomidorami i ziołami w sosie

85 g
31,65 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.9
z 10 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów z wołowiną w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów z wołowiną w galaretce

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
GOURMET Perle Pokarm dla kotów - wołowina, marchewka 85 g

GOURMET Perle

Pokarm dla kotów - wołowina, marchewka

85 g
63,41 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 7 opinii
SHEBA Pokarm dla kotów z wołowiną Sauce collection - saszetka 85 g

SHEBA

Pokarm dla kotów z wołowiną Sauce collection - saszetka

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.8
z 4 opinii
MR CAT Karma dla kotów - kawałki w sosie z wołowiną 100 g

MR CAT

Karma dla kotów - kawałki w sosie z wołowiną

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027

Produkty marki SHEBA

4.7
z 19 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.9
z 38 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Soczyste Smaki (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Soczyste Smaki (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
4.6
z 20 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.7
z 15 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 7 opinii
SHEBA Pokarm dla kotów z wołowiną Sauce collection - saszetka 85 g

SHEBA

Pokarm dla kotów z wołowiną Sauce collection - saszetka

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.9
z 8 opinii
SHEBA Finesse Mousse Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem 85 g

SHEBA Finesse Mousse

Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store