Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Drób
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy
Karma mokra dla dorosłych kotów   Koktajl drobiowy SHEBA 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 20 opinii

SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy

85 g
SHEBA
Niemcy

Cena3,85 zł
45,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mokra karma pelo porcjowa dla dorosłych kotów.


SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2027
Dostępne warianty
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
40%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️kot lubi
04.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Miłosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.07.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.06.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.06.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
SHEBA
EAN:
5900951290596
Cena za kg:
45,29 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
SHEBA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900951290596

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób karmienia: Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2½-3 tacek dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3-3½ tacki dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3½ - 4 tacek dziennie. 1 tackę można zastąpić 18-20 g kamy suchej. Należy dostosować ilość kamy do potrzeb kota. Jak? Odwiedź naszą stronę internetową. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.


Przechowywanie

Najlepiej wykorzystać przed, numer referencyjny partii, numer zatwierdzenia zakładu: patrz na boku opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

71 kcal 85 g


Informacje producenta

Marka

Sheba


Marka standaryzowana

MarkaSheba

Podmarka

Podmarka Classics


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Mokra karma pelo porcjowa dla dorosłych kotów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mokra karma dla dorosłych kotów

Wariant w terynie koktajl drobiowy

Produkty z kategorii Drób

4.9
z 77 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 65 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów - mus z indykiem 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów - mus z indykiem

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 43 opinii
GOURMET Gold Karma dla dorosłych kotów z kaczką i indykiem w brązowym sosie 85 g

GOURMET Gold

Karma dla dorosłych kotów z kaczką i indykiem w brązowym sosie

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 29 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z kurczakiem i marchewką 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z kurczakiem i marchewką

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 31 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z kurczakiem 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z kurczakiem

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 6 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę 185 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w kaczkę

185 g
40,81 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028
4.6
z 20 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027
4.7
z 6 opinii
COMFY Appetit Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z indykiem puszka 85 g

COMFY Appetit

Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z indykiem puszka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2029
5.0
z 6 opinii
YARRAH Pokarm dla kota - Kawałki kurczaka i indyka z aloesem BIO 100 g

YARRAH

Pokarm dla kota - Kawałki kurczaka i indyka z aloesem BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
5.0
z 4 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.5
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i wątróbką kurczaka puszka 200 g

ANIMONDA Carny Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i wątróbką kurczaka puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2027
5.0
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Napój dla kotów z kurczakiem, puszka 140 ml

ANIMONDA Carny

Napój dla kotów z kurczakiem, puszka

140 ml
41,36 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.8
z 4 opinii
YARRAH Pasztet dla kota z kurczaka i indyka z aloesem BIO 100 g

YARRAH

Pasztet dla kota z kurczaka i indyka z aloesem BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-04-2027

Produkty marki SHEBA

4.7
z 19 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Smaki Rybne (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2027
4.9
z 38 opinii
SHEBA Selection in Sauce Pokarm dla kotów - Soczyste Smaki (4 saszetki) 340 g

SHEBA Selection in Sauce

Pokarm dla kotów - Soczyste Smaki (4 saszetki)

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
4.9
z 25 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Cielęcina

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.7
z 15 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 7 opinii
SHEBA Pokarm dla kotów z wołowiną Sauce collection - saszetka 85 g

SHEBA

Pokarm dla kotów z wołowiną Sauce collection - saszetka

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.9
z 8 opinii
SHEBA Finesse Mousse Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem 85 g

SHEBA Finesse Mousse

Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store