Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki czekoladowe
DAIM Mini batoniki czekoladowe - cukierki
Mini batoniki czekoladowe   cukierki DAIM 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

DAIM Mini batoniki czekoladowe - cukierki

140 g
DAIM
Szwecja

Cena16,99 zł
121,36 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
0%
3
5%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Myślałam, że będą miękkie cukierki z karmelem ale są inne twarde, smaczne ale dla zębów niefajne uczucie...
25.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Katarzyna Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
MONIKA SZYLLER
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
121,36 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
DAIM
EAN:
7622210303622
Cena za kg:
121,36 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
DAIM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
7622210303622

Produkty z kategorii Cukierki czekoladowe

5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
Tofflairs Cukierki karmelowo-czekoladowe 95 g

Tofflairs

Cukierki karmelowo-czekoladowe

95 g
47,26 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 90 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Trufle 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Trufle

245 g
53,67 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 1 kg

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

1 kg
45,29 zł/kg
Cena45,29 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
DAIM Mini batoniki czekoladowe - cukierki 140 g

DAIM

Mini batoniki czekoladowe - cukierki

140 g
121,36 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 42 opinii
KINDER Schoko-Bons Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami 125 g

KINDER Schoko-Bons

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami

125 g
111,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw słodyczy z pacynką zebrą 140 g

WEDEL

Zestaw słodyczy z pacynką zebrą

140 g
428,50 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne 300 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
DESEO Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada 120 g

DESEO

Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DAIM

4.7
z 13 opinii
DAIM Podwójny baton czekoladowy 56 g

DAIM

Podwójny baton czekoladowy

56 g
102,68 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store