Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki czekoladowe

Cukierki czekoladowe

Wróć do Cukierki, lizaki i gumy




5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
Tofflairs Cukierki karmelowo-czekoladowe 95 g

Tofflairs

Cukierki karmelowo-czekoladowe

95 g
47,26 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 90 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Trufle 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Trufle

245 g
53,67 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 1 kg

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

1 kg
45,29 zł/kg
Cena45,29 zł
Do koszyka

4.9
z 20 opinii
DAIM Mini batoniki czekoladowe - cukierki 140 g

DAIM

Mini batoniki czekoladowe - cukierki

140 g
121,36 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.9
z 42 opinii
KINDER Schoko-Bons Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami 125 g

KINDER Schoko-Bons

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami

125 g
111,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
WEDEL Zestaw słodyczy z pacynką zebrą 140 g

WEDEL

Zestaw słodyczy z pacynką zebrą

140 g
428,50 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne 300 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki klasyczne

300 g
55,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka


DESEO Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada 120 g

DESEO

Clusters Kokos Migdały & Biała Czekolada

120 g
233,25 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store