Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Roślinne sery kanapkowe
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z cebulką
Smarowaniec kremowy z cebulką WEGE SIOSTRY 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 22 opinii

WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z cebulką

130 g
WEGE SIOSTRY
Polska

Cena11,99 zł
92,23 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyjątkowa alternatywa dla serka twarogowego kanapkowego. Ma zdrowy, krótki skład – 14% orzechów nerkowca, białko bobu i grochu oraz żywe kultury bakterii. Jest niezwykle kremowy, a jego lekka konsystencja sprawia, że wręcz rozpływa się w ustach. Uniwersalny i codzienny. Na kanapki, do naleśników, wrapów, jako baza do sosu czy dip.


Cechy

roślinnie, pysznie, z nerkowcami

żywe kultury bakterii

roślinna alternatywa dla sera

naturalnie: bez konserwantów, bez laktozy, bez glutenu


WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z cebulką


Produkt dostępny
Data przydatności: około 25 dni
Dostępne warianty
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z ziołami
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański
bez laktozy
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1175.00 kJ
14.0%
Wartość energetyczna (kcal)
284.00 kcal
14.2%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
6.10 g
2.3%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
5.80 g
11.6%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Nox
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, pierwszy raz mogę zjeść taki serek i nie boli mnie brzuch, świetna sprawa
12.09.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny zamiast masła.
01.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwszy wegański odpowiednik serka śniadaniowego, który mi naprawdę smakuje.
17.09.2025
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny.
14.04.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Czesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.06.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
92,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
WEGE SIOSTRY
Marka:
WEGE SIOSTRY
EAN:
5900779395459
Cena za kg:
92,23 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
WEGE SIOSTRY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEGE SIOSTRY
EAN:
5900779395459

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Podawać schłodzony jako smarowidło do pieczywa, naleśników, wrapów lub dip. Można stosować na ciepło, jako bazę do roślinnych sosów.


Przechowywanie

Należy przechowywać w lodówce w temperaturze od +2°C do +6°C. Należy spożyć do / numer partii: Data na wieczku.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Wege Siostry


Marka standaryzowana

MarkaWege Siostry

Opis produktu

Wyjątkowa alternatywa dla serka twarogowego kanapkowego. Ma zdrowy, krótki skład – 14% orzechów nerkowca, białko bobu i grochu oraz żywe kultury bakterii. Jest niezwykle kremowy, a jego lekka konsystencja sprawia, że wręcz rozpływa się w ustach. Uniwersalny i codzienny. Na kanapki, do naleśników, wrapów, jako baza do sosu czy dip.


O marce

Wege Siostry to rodzinna firma produkująca roślinne alternatywy dla sera i masła. Z połączenia innowacyjnego surowca (orzechów nerkowca i słonecznika) oraz tradycyjnych metod serowarstwa, powstają produkty wynoszące roślinne alternatywy dla nabiału na nowy poziom. Bez laktozy, konserwantów, za to z najlepszej jakości składników i przy udziale żywych kultur bakterii. Prosty skład, pyszny smak, 100% roślinnej przyjemności dla każdego!


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Smarowaniec kremowy

Wariant z cebulką

Produkty z kategorii Roślinne sery kanapkowe

4.9
z 54 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy klasyczny 130 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec kremowy klasyczny

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z ziołami 130 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec kremowy z ziołami

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z cebulką 130 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec kremowy z cebulką

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
5.0
z 18 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony klasyk z nerkowców z czarnuszką 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony klasyk z nerkowców z czarnuszką

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 7 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z papryką chipotle i nitkami chili 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z papryką chipotle i nitkami chili

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 4 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z żurawiną 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z żurawiną

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z suszonymi pomidorami i czosnkiem niedźwiedzim 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z suszonymi pomidorami i czosnkiem niedźwiedzim

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 10 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców ze szczypiorkiem 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców ze szczypiorkiem

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 58 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z kozieradką i suszonymi grzybami 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z kozieradką i suszonymi grzybami

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 6 opinii
WEGE SIOSTRY Vermezan z nerkowców 90 g

WEGE SIOSTRY

Vermezan z nerkowców

90 g
172,78 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka

Produkty marki WEGE SIOSTRY

4.9
z 54 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy klasyczny 130 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec kremowy klasyczny

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 34 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec kremowy z ziołami 130 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec kremowy z ziołami

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
WEGE SIOSTRY Osełka roślinna z nerkowcami 150 g

WEGE SIOSTRY

Osełka roślinna z nerkowcami

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 16 opinii
WEGE SIOSTRY Osełka roślinna z nerkowcami i solą 150 g

WEGE SIOSTRY

Osełka roślinna z nerkowcami i solą

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 18 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony klasyk z nerkowców z czarnuszką 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony klasyk z nerkowców z czarnuszką

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 7 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z papryką chipotle i nitkami chili 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z papryką chipotle i nitkami chili

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 11 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z suszonymi pomidorami i czosnkiem niedźwiedzim 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z suszonymi pomidorami i czosnkiem niedźwiedzim

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 10 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców ze szczypiorkiem 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców ze szczypiorkiem

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 58 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z kozieradką i suszonymi grzybami 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z kozieradką i suszonymi grzybami

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
5.0
z 4 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z żurawiną 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z żurawiną

140 g
171,36 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
WEGE SIOSTRY Krem z nerkowców w stylu Mascarpone 150 g

WEGE SIOSTRY

Krem z nerkowców w stylu Mascarpone

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
WEGE SIOSTRY Sałatkowy z nerkowców w stylu greckim 150 g

WEGE SIOSTRY

Sałatkowy z nerkowców w stylu greckim

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
WEGE SIOSTRY Smarowaniec Kremowy na Sernik 750 g

WEGE SIOSTRY

Smarowaniec Kremowy na Sernik

750 g
39,99 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
WEGE SIOSTRY Vermezan z nerkowców 90 g

WEGE SIOSTRY

Vermezan z nerkowców

90 g
172,78 zł/kg
Cena15,55 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
WEGE SIOSTRY Sos z nerkowców o smaku serowym (wegański) bezglutenowy 35 g

WEGE SIOSTRY

Sos z nerkowców o smaku serowym (wegański) bezglutenowy

35 g
365,43 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii
WEGE SIOSTRY Toczony z nerkowców z oliwkami 140 g

WEGE SIOSTRY

Toczony z nerkowców z oliwkami

140 g
171,36 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store