Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Białe
Wytrawne
Zbalansowane
TENUTA GIUSTINI Avoglia Fiano
Avoglia Fiano TENUTA GIUSTINI 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

TENUTA GIUSTINI Avoglia Fiano

białe wytrawne
wytrawne
TENUTA GIUSTINI
750 ml
zawartość alkoholu: 12%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena72,99 zł
97,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.07.2030
Dostępne warianty
TENUTA GIUSTINI Avoglia Rose
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
97,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
WINA ZASADA
Marka:
TENUTA GIUSTINI
EAN:
8059265960651
Cena za kg:
97,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
TENUTA GIUSTINI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
WINA ZASADA
EAN:
8059265960651

Produkty z kategorii Wytrawne

4.8
z 32 opinii
ANTARES Sauvignon Blanc 750 ml

ANTARES

Sauvignon Blanc

750 ml
26,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Sauvignon blanc 750 ml

MAISON CASTEL

Sauvignon blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
JACOB'S CREEK Jacob's Creek Classic Riesling 750 ml

JACOB'S CREEK

Jacob's Creek Classic Riesling

750 ml
35,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
DARK HORSE Sauvignon Blanc 750 ml

DARK HORSE

Sauvignon Blanc

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.8
z 155 opinii
ROYAL Riesling 750 ml

ROYAL

Riesling

750 ml
33,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
TOMTIT Sauvignon Blanc 750 ml

TOMTIT

Sauvignon Blanc

750 ml
69,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena51,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LANDZICHT Riesling 750 ml

LANDZICHT

Riesling

750 ml
43,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena32,99 zł
Do koszyka
4.7
z 20 opinii
B&G Reserve Sauvignon 750 ml

B&G

Reserve Sauvignon

750 ml
49,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
HARDYS CREST Chardonnay Sauvignon Blanc 750 ml

HARDYS CREST

Chardonnay Sauvignon Blanc

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
TENUTA GIUSTINI Avoglia Fiano 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Fiano

750 ml
97,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
FRONTERA Sauvignon Blanc 750 ml

FRONTERA

Sauvignon Blanc

750 ml
39,97 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,98 zł
Do koszyka
GREEN&SOCIAL Verdejo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Verdejo BIO

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
DOMANIDE Greg & Juju Sauvignon 750 ml

DOMANIDE

Greg & Juju Sauvignon

750 ml
95,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena71,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WEINGUT MAYER Riesling 750 ml

WEINGUT MAYER

Riesling

750 ml
113,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena84,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
LOCO de PIEDRA TORRES Sauvingon blanc 750 ml

LOCO de PIEDRA TORRES

Sauvingon blanc

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CLOUDY BAY Sauvignon Blanc 750 ml

CLOUDY BAY

Sauvignon Blanc

750 ml
209,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena157,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
PASQUA Malvasia 750 ml

PASQUA

Malvasia

750 ml
51,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ELEPHANT HILL Sauvignon Blanc 750 ml

ELEPHANT HILL

Sauvignon Blanc

750 ml
153,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena114,99 zł
Do koszyka
G. H. MUMM Cordon Rouge 750 ml

G. H. MUMM

Cordon Rouge

750 ml
266,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka
BODEGAS HABLA Habla de ti in box 750 ml

BODEGAS HABLA

Habla de ti in box

750 ml
193,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena144,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
TORREON DE PAREDES Sauvignon Blanc 750 ml

TORREON DE PAREDES

Sauvignon Blanc

750 ml
79,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Chardonnay 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Chardonnay

750 ml
45,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
QUINTA DO CRASTO Flor White DOC 750 ml

QUINTA DO CRASTO

Flor White DOC

750 ml
77,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena57,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus Gelber Muskateller 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus Gelber Muskateller

750 ml
113,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena84,99 zł
Do koszyka
BODEGAS SONSIERRA Tempranillo Blanco 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Tempranillo Blanco

750 ml
83,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
KUMALA Reserva Sauvignon Blanc 750 ml

KUMALA

Reserva Sauvignon Blanc

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
SANGRE DE TORO Verdejo 750 ml

SANGRE DE TORO

Verdejo

750 ml
59,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena44,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TENUTA GIUSTINI

TENUTA GIUSTINI "Patu Primitivo IGT " 750 ml

TENUTA GIUSTINI

'Patu Primitivo IGT '

750 ml
103,72 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena77,79 zł
Do koszyka
TENUTA GIUSTINI Avoglia Primitivo 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Primitivo

750 ml
97,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka
TENUTA GIUSTINI Avoglia Negroamaro 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Negroamaro

750 ml
97,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TENUTA GIUSTINI Avoglia Rose 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Rose

750 ml
97,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store