Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Białe
Wytrawne
Zbalansowane
DARK HORSE Sauvignon Blanc
Sauvignon Blanc DARK HORSE 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

DARK HORSE Sauvignon Blanc

białe wytrawne
wytrawne
DARK HORSE
750 ml
zawartość alkoholu: 13%
Stany Zjednoczone
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena39,99 zł
53,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wytrawne, białe wino o orzeźwiającym profilu, z wyczuwalnym aromatem cytrusów i melona. Idealne do ryb, sushi, sałatek, kozich serów i drobiu.


DARK HORSE Sauvignon Blanc


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.11.2030
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
delikatne , cytrusowe wino
17.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
21.07.2023
0
0
Ann
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre wino
05.06.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne winko. Łagodne.
04.10.2022
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
04.10.2022
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.09.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
DARK HORSE
EAN:
085000022924
Cena za kg:
53,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
DARK HORSE
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
085000022924

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 13

Propozycja podania Idealne do ryb, sushi, sałatek, kozich serów i drobiu.

Wskazówki dotyczące degustacji Wytrawne, białe wino o orzeźwiającym profilu, z wyczuwalnym aromatem cytrusów i melona.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Dark Horse


Marka standaryzowana

MarkaDark Horse

Opis produktu

Wytrawne, białe wino o orzeźwiającym profilu, z wyczuwalnym aromatem cytrusów i melona. Idealne do ryb, sushi, sałatek, kozich serów i drobiu.


Rodzaj alkoholu

TypWino

Pochodzenie

Kraj pochodzenia wina: Stany Zjednoczone


Zabarwienie wina

KolorBiałe

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wino

Wariant białe wytrawne kalifornijskie

Produkty z kategorii Wytrawne

4.8
z 32 opinii
ANTARES Sauvignon Blanc 750 ml

ANTARES

Sauvignon Blanc

750 ml
26,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
JACOB'S CREEK Jacob's Creek Classic Riesling 750 ml

JACOB'S CREEK

Jacob's Creek Classic Riesling

750 ml
35,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
DARK HORSE Sauvignon Blanc 750 ml

DARK HORSE

Sauvignon Blanc

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Sauvignon blanc 750 ml

MAISON CASTEL

Sauvignon blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 155 opinii
ROYAL Riesling 750 ml

ROYAL

Riesling

750 ml
33,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
TOMTIT Sauvignon Blanc 750 ml

TOMTIT

Sauvignon Blanc

750 ml
69,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena51,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
LANDZICHT Riesling 750 ml

LANDZICHT

Riesling

750 ml
43,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena32,99 zł
Do koszyka
4.7
z 20 opinii
B&G Reserve Sauvignon 750 ml

B&G

Reserve Sauvignon

750 ml
49,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
FRONTERA Sauvignon Blanc 750 ml

FRONTERA

Sauvignon Blanc

750 ml
39,97 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,98 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
LOCO de PIEDRA TORRES Sauvingon blanc 750 ml

LOCO de PIEDRA TORRES

Sauvingon blanc

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
GREEN&SOCIAL Verdejo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Verdejo BIO

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
HARDYS CREST Chardonnay Sauvignon Blanc 750 ml

HARDYS CREST

Chardonnay Sauvignon Blanc

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
DOMANIDE Greg & Juju Sauvignon 750 ml

DOMANIDE

Greg & Juju Sauvignon

750 ml
95,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena71,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ELEPHANT HILL Sauvignon Blanc 750 ml

ELEPHANT HILL

Sauvignon Blanc

750 ml
153,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena114,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CLOUDY BAY Sauvignon Blanc 750 ml

CLOUDY BAY

Sauvignon Blanc

750 ml
209,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena157,49 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
PASQUA Malvasia 750 ml

PASQUA

Malvasia

750 ml
51,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
G. H. MUMM Cordon Rouge 750 ml

G. H. MUMM

Cordon Rouge

750 ml
266,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka
TENUTA GIUSTINI Avoglia Fiano 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Fiano

750 ml
97,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka
BODEGAS HABLA Habla de ti in box 750 ml

BODEGAS HABLA

Habla de ti in box

750 ml
193,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena144,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
WEINGUT MAYER Riesling 750 ml

WEINGUT MAYER

Riesling

750 ml
113,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena84,99 zł
Do koszyka
SANGRE DE TORO Verdejo 750 ml

SANGRE DE TORO

Verdejo

750 ml
59,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena44,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
TORREON DE PAREDES Sauvignon Blanc 750 ml

TORREON DE PAREDES

Sauvignon Blanc

750 ml
79,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Chardonnay 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Chardonnay

750 ml
45,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
QUINTA DO CRASTO Flor White DOC 750 ml

QUINTA DO CRASTO

Flor White DOC

750 ml
77,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena57,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus Gelber Muskateller 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus Gelber Muskateller

750 ml
113,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena84,99 zł
Do koszyka
BODEGAS SONSIERRA Tempranillo Blanco 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Tempranillo Blanco

750 ml
83,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
KUMALA Reserva Sauvignon Blanc 750 ml

KUMALA

Reserva Sauvignon Blanc

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DARK HORSE

4.8
z 8 opinii
DARK HORSE Chardonnay 750 ml

DARK HORSE

Chardonnay

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
DARK HORSE Cabernet Sauvignon 750 ml

DARK HORSE

Cabernet Sauvignon

750 ml
65,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena48,99 zł
Do koszyka
4.3
z 6 opinii
DARK HORSE Zinfandel 750 ml

DARK HORSE

Zinfandel

750 ml
65,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena48,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store