Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy warzywne
ORGANIQUE Bezglutenowe chipsy warzywne BIO
Bezglutenowe chipsy warzywne BIO ORGANIQUE 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 13 opinii

ORGANIQUE Bezglutenowe chipsy warzywne BIO

85 g
ORGANIQUE
Słowacja

Cena8,99 zł
105,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.12.2026
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
0%
3
0%
2
8%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i zdrowe (jak na chipsy)
18.02.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Brakowało mi smaku poszczególnych warzyw. Warzywa nadawały koloru chipsom złożonych głównie z masy ziemniaczanej.
07.10.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
105,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
ORGANIQUE
EAN:
8588007731865
Cena za kg:
105,76 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
ORGANIQUE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8588007731865

Produkty z kategorii Chipsy warzywne

4.8
z 13 opinii
ORGANIQUE Bezglutenowe chipsy warzywne BIO 85 g

ORGANIQUE

Bezglutenowe chipsy warzywne BIO

85 g
105,76 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.7
z 6 opinii
ORGANIQUE Chipsy z ciecierzycy o smaku hummusu bezglutenowe BIO 85 g

ORGANIQUE

Chipsy z ciecierzycy o smaku hummusu bezglutenowe BIO

85 g
117,53 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

Produkty marki ORGANIQUE

4.7
z 6 opinii
ORGANIQUE Chipsy z ciecierzycy o smaku hummusu bezglutenowe BIO 85 g

ORGANIQUE

Chipsy z ciecierzycy o smaku hummusu bezglutenowe BIO

85 g
117,53 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store