Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Aromatyczne
TIERRA AUFERA Cabernet Sauvignon
Cabernet Sauvignon TIERRA AUFERA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

TIERRA AUFERA Cabernet Sauvignon

czerwone półwytrawne
półwytrawne
TIERRA AUFERA
750 ml
zawartość alkoholu: 12,5%
Chile
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena25,75 zł
34,33 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze smakuje.
18.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie jestem znawcą win, to wino po prostu mi smakuje. I tyle
29.04.2024
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne czerwone wino👍
19.12.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, delikatne, aromatyczne.
18.12.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Stołowe wino, idealne do posiłku, bez szaleństw, dość płaskie, bez głębi i zapachu. Elegancki wygląd czerwieni i czerni. Jak na tą cenę jest ok.
02.09.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2024
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,33 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
TIM
Marka:
TIERRA AUFERA
EAN:
5903292343273
Cena za kg:
34,33 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
TIERRA AUFERA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
TIM
EAN:
5903292343273

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 16 opinii
RAGNATELA Primitivo Susumaniello 750 ml

RAGNATELA

Primitivo Susumaniello

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GRAPE talk TUTTO BENE! Primitivo 750 ml

GRAPE talk

TUTTO BENE! Primitivo

750 ml
33,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
BAREFOOT Cabernet Sauvignon Wino 750 ml

BAREFOOT

Cabernet Sauvignon Wino

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Cabernet-Sauvignon 750 ml

MAISON CASTEL

Cabernet-Sauvignon

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 25 opinii
JACOB'S CREEK Shiraz Grenache 750 ml

JACOB'S CREEK

Shiraz Grenache

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Primitivo Puglia IGT 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Primitivo Puglia IGT

750 ml
34,25 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,69 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MARTINETTI Primitivo IGT 750 ml

MARTINETTI

Primitivo IGT

750 ml
50,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena37,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
FINCA FANYA Tempranillo 750 ml

FINCA FANYA

Tempranillo

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.7
z 33 opinii
NERO D`AVOLA Czerwone 750 ml

NERO D`AVOLA

Czerwone

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
TIERRA AUFERA Cabernet Sauvignon 750 ml

TIERRA AUFERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
34,33 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,75 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
CASA PECUNIA Primitivo 750 ml

CASA PECUNIA

Primitivo

750 ml
45,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
AURVIN Cabernet Sauvignon 750 ml

AURVIN

Cabernet Sauvignon

750 ml
38,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
ECO GAIA Tempranillo BIO 750 ml

ECO GAIA

Tempranillo BIO

750 ml
35,19 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,39 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PRIMUS Appassimento Passito Puglia IGT 750 ml

PRIMUS

Appassimento Passito Puglia IGT

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TIERRA AUFERA

5.0
z 2 opinii
TIERRA AUFERA Chile Białe Półsłodkie 750 ml

TIERRA AUFERA

Chile Białe Półsłodkie

750 ml
34,65 zł/l
białe półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
TIERRA AUFERA Chile Czerwone Półsłodkie 750 ml

TIERRA AUFERA

Chile Czerwone Półsłodkie

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półsłodkie
półsłodkie
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
TIERRA AUFERA CHILE CZERWONE WYTRAWNE 750 ml

TIERRA AUFERA

CHILE CZERWONE WYTRAWNE

750 ml
34,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka
3.8
z 4 opinii
TIERRA AUFERA Chile Białe Wytrawne 750 ml

TIERRA AUFERA

Chile Białe Wytrawne

750 ml
33,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
TIERRA AUFERA Sauvignon Blanc 750 ml

TIERRA AUFERA

Sauvignon Blanc

750 ml
34,33 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena25,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store