Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Aromatyczne
PRIMUS Appassimento Passito Puglia IGT
Appassimento Passito Puglia IGT PRIMUS 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

PRIMUS Appassimento Passito Puglia IGT

czerwone półwytrawne
półwytrawne
PRIMUS
750 ml
zawartość alkoholu: 12,5%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena49,99 zł
66,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 16.11.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ryszarda
zweryfikowano
Zgłaszam
nie pilam jeszcze znam te marke czekam na goscie
22.07.2023
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre wino
14.01.2023
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie zbyt esencjonalne, cierpkie. Rzecz gustu. Wygląda super, znakomita barwa.
09.08.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Darek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2024
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
PARTNER CENTER
Marka:
PRIMUS
EAN:
5900718339131
Cena za kg:
66,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
PRIMUS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PARTNER CENTER
EAN:
5900718339131

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 16 opinii
RAGNATELA Primitivo Susumaniello 750 ml

RAGNATELA

Primitivo Susumaniello

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 6 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
GRAPE talk TUTTO BENE! Primitivo 750 ml

GRAPE talk

TUTTO BENE! Primitivo

750 ml
33,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
BAREFOOT Cabernet Sauvignon Wino 750 ml

BAREFOOT

Cabernet Sauvignon Wino

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Cabernet-Sauvignon 750 ml

MAISON CASTEL

Cabernet-Sauvignon

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 25 opinii
JACOB'S CREEK Shiraz Grenache 750 ml

JACOB'S CREEK

Shiraz Grenache

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CASA PECUNIA AVANTI Primitivo Puglia IGT 750 ml

CASA PECUNIA AVANTI

Primitivo Puglia IGT

750 ml
34,25 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,69 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MARTINETTI Primitivo IGT 750 ml

MARTINETTI

Primitivo IGT

750 ml
50,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena37,99 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
FINCA FANYA Tempranillo 750 ml

FINCA FANYA

Tempranillo

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.7
z 33 opinii
NERO D`AVOLA Czerwone 750 ml

NERO D`AVOLA

Czerwone

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
TIERRA AUFERA Cabernet Sauvignon 750 ml

TIERRA AUFERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
34,33 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,75 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
CASA PECUNIA Primitivo 750 ml

CASA PECUNIA

Primitivo

750 ml
45,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
AURVIN Cabernet Sauvignon 750 ml

AURVIN

Cabernet Sauvignon

750 ml
38,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
ECO GAIA Tempranillo BIO 750 ml

ECO GAIA

Tempranillo BIO

750 ml
35,19 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena26,39 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PRIMUS Appassimento Passito Puglia IGT 750 ml

PRIMUS

Appassimento Passito Puglia IGT

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PRIMUS

4.8
z 10 opinii
PRIMUS Primitivo Puglia IGT 750 ml

PRIMUS

Primitivo Puglia IGT

750 ml
65,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena48,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
PRIMUS Toscana Maestro IGT 750 ml

PRIMUS

Toscana Maestro IGT

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store