Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 1
NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia
1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia NAN OPTIPRO NESTLÉ 650g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

3.9 kg
NESTLE
Holandia
1 szt.6 szt.

Frisco poleca
Cena364,80 zł
93,54 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
NESTLE NAN OPTIPRO 2 Mleko następne dla niemowląt po 6 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Parametry
Cena za kg:
93,54 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3.9 kg
Dostawca:
NESTLE
Marka:
NESTLE
EAN:
8445290048219
Cena za kg:
93,54 zł/kg
Waga:
3.9 kg
Marka:
NESTLE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290048219

Produkty z kategorii Mleko 1

BEBILON Comfort 1 ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz. 400 g

BEBILON Comfort 1

ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz.

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia 800 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia

800 g
72,01 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna57,61 zł
58,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance 200 ml

BEBILON

1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance

200 ml
37,45 zł/l
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia 27 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia

27 g
221,85 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

650 g
98,45 zł/kg
Cena63,99 zł
Do koszyka
HIPP 1 Comfort Combiotik wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia 300 g

HIPP 1 Comfort Combiotik

wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia

300 g
133,30 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
5.0
z 1 opinii
HIPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g

HIPP 1 BIO Combiotik

Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2027

Produkty marki NESTLE

5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
NESTLE SINLAC Bezglutenowy produkt zbożowy bez dodatku cukru po 6. miesiącu 300 g

NESTLE SINLAC

Bezglutenowy produkt zbożowy bez dodatku cukru po 6. miesiącu

300 g
73,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-O Mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca puszka 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

2 HM-O Mleko modyfikowane dla niemowląt powyżej 6 miesiąca puszka

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 8 opinii
NESTLE Kaszka mleczno-ryżowa banan dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

NESTLE

Kaszka mleczno-ryżowa banan dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
41,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
15,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
NESTLE YOGOLINO Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g) 400 g

NESTLE YOGOLINO

Mleczny deserek waniliowy dla niemowląt po 6 miesiącu (4x100g)

400 g
27,47 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 3 HM-O Mleko modyfikowane Junior dla dzieci po 1 roku w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

3 HM-O Mleko modyfikowane Junior dla dzieci po 1 roku w puszce

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
NESTLE Proste Zboża Kleik ryżowy po 6 miesiącu 144 g

NESTLE

Proste Zboża Kleik ryżowy po 6 miesiącu

144 g
55,49 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
Nowość
NESTLE NAN OPTIPRO 3 mleko modyfikowane dla dzieci po 1. roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

3 mleko modyfikowane dla dzieci po 1. roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 2 Mleko następne dla niemowląt po 6 miesiącu 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

2 Mleko następne dla niemowląt po 6 miesiącu

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
NESTLE NAN OPTIPRO 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

650 g
98,45 zł/kg
Cena63,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store